مدیران خودرو

کِشنده برقی ولیچر ساخته شد

تبدیل ویلچر معمولی به برقی

عصر کالا- محققان در یک شرکت دانش بنیان موفق به طراحی یک کشنده برقی شدند که می تواند ویلچرهای معمولی را به ویلچر های برقی تبدیل کند.

کِشنده برقی ولیچر ساخته شد
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از مهر، فرهاد فتوره چی، مدیر شرکت دانش بنیان تولید کننده ویلچرهای برقیاظهار داشت:  یکی از محصولات جدیدی که در این شرکت به تولید رسانده ایم کشنده ویلچر برقی است که برای اولین بار در ایران به تولید رسیده است.
  وی با بیان اینکه کشنده برقی می تواند ویلچر معمولی را به ویلچرهای برقی تبدیل کند، خاطر نشان کرد: کشنده برقی  قابل نصب روی هر مدل ویلچر و امکان حمل توسط خودرو برای آن مد نظر قرار گرفته است.
  وی افزود: سرعت این کشنده برقی در 4 سطح قابل کنترل است و وزنی برابر با 9 کیلو دارد.

  به گفته مدیر عامل این شرکت دانش بنیان، این کشنده برقی به راحتی قابل جداشدن است.
  فتوره چی با بیان اینکه این محصول دارای باطری قابل شارژ لیتیوم یون است، عنوان کرد: این کشنده برقی، باطری قابل نصب و جداسازی از ویلچر با سه حرکت را دارد.
  وی تاکید کرد: سرعت این کشنده برقی تا 17 کیلومتر بر ساعت قابل افزایش خواهد بود و به صورت عادی، می تواند 30 کیلومتر مسافت را با یکبار شارژ طی کند.
  فتوره چی با بیان اینکه با نصب این کشنده برقی ویلچر قابلیت دنده عقب پیدا می کند، افزود: این کشنده، دارای نمایشگر ال سی دی است که شارژ باطری و سرعت آن را نشان می دهد.

   

   

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  دکه مطبوعات
  • هومکس
  آخرین بروزرسانی ۳ سال پیش
  آرشیو