پرچمداران جدید ریلمی معرفی شدند

عصر کالا- شرکت ریلمی با برگزاری مراسمی اینترنتی از گوشی‌های Realme ۶ و Realme ۶ Pro رونمایی کرد.

پرچمداران جدید ریلمی معرفی شدند
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۱:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرکالا» به نقل از باشگاه خبرنگاران ، شرکت Realme یکی از شرکت‌های بزرگ چینی است که در سال‌های اخیر توانسته به محبوبیت بسیار خوبی در بین کاربران دست پیدا کند. این شرکت در ماه اوت سال گذشته از گوشی‌های خود با نام‌های Realme 5 و 5 Pro رونمایی کرد که هر دو گوشی در طول سال فروش بسیار خوبی کردند و ریلمی توانست از فروش این دو گوشی سود نسببتا بالایی را بدست آورد. شرکت ریلمی امروز از جانشینان این دو گوشی یعنی گوشی‌های Realme 6 و Realme 6 Pro  رونمایی کرد و قرار است در آینده‌ای نزدیک این دو گوشی را وارد بازار کند.

  ریلمی همچنین قبل از معرفی دو گوشی رده بالای خود اعلام کرد که که مراسم Indira Gandhi لغو شده است و بنابراین معرفی گوشی The Realme 6 duo که قرار بود در این مراسم انجام شود نیز به صورت آنلاین و همراه با سایر گوشی‌های این شرکت معرفی خواهد شد.

  بر اساس اعلام آنلاین شرکت ریلمی، دو گوشی Realme 6 و Realme 6 Pro  قرار از نمایشگر FHD+ استفاده کند که فرکانس 90Hz را در اختیار کاربران خواهد گذاشت. در بخش دوربین نیز هر دو گوشی قرار است دارای دوربین 64 مگاپیکسلی چهارگانه باشد که زوم 20 برابری را در احتیار گیمر خواهد گذاشت.

  پرچمداران جدید ریلمی معرفی شدند

  این دو گوشی از قابلیت فست شارژ و ولتاژ 30W برای شارژ استفاده خواهند کرد؛ در نمایشگر هر دو گوشی ناچ دوربین در بالا و سمت چپ نمایشگر قرار دارد که مدل پرو دوربین سلفی دوگانه و مدل اصلی از دوربین تک گانه بهره خواهد برد. شرکت ریلمی هنوز تاریخ دقیق زمان عرضه این دو گوشی را اعلام نکرده است اما انتظار می‌رود هر دو گوشی در بهار سال جاری وارد بازار جهانی شود.

  ریلمی در مراسم علاوه بر معرفی موبایل به معرفی گجت‌های پوشیدنی نیز پرداخته است که کاربران با ورود به وب سایت این شرکت می‌توانند جزییات این گجت‌ها را مشاهده کنند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی