مدیران خودرو

۲۴۰۰ قلم لوازم خانگی احتکاری در بازار تهران عرضه می شود

عصر کالا- معاون حقوقی و رئیس گشت های مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران از توزیع دو هزار و ۴۰۰ قلم لوازم خانگی، سه هزار و ۴۰۰ تن برنج هندی و تایلندی و نیز ۴۵۰ تن کاغذ احتکار شده در بازار خبرداد.

۲۴۰۰ قلم لوازم خانگی احتکاری در بازار تهران عرضه می شود
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از ایرنا، بهمن حسن بیگی اظهارداشت: این کالاها که به قصد گران فروشی دربازار عرضه نشده بودند با همکاری صنعت، معدن و تجارت و اتحادیه های صنفی به نرخ رسمی در بازار عرضه می شوند.
  وی گفت: تمامی صاحبان کالا و فروشگاه ها باید موجودی انبار خود را در سایت وزارت صنعت ثبت کنند زیرا در غیر اینصورت از ابتدای شهریور هر کالای کشف شده در انبار، کالای احتکاری تلقی می شود.
  حسن بیگی از جدیت سازمان تعزیرات حکومتی در برخورد با کالای احتکارشده یا امتناع شده از عرضه خبر داد و افزود: با همکاری وزارت خانه های صنعت، جهاد کشاورزی، میادین میوه و تره بار و سایر نهادهای مرتبط انبارهای کالا در مناطق مختلف تهران از جمله شورآباد، کهریزک، باقرشهر، فداییان اسلام و خاوران به دقت نظارت و بازرسی و با متخلفان برخورد می شود.
  معاون حقوقی و رئیس گشت های مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران از تشکیل پرونده هایی در این زمینه خبرداد و گفت: تاکنون برای 6 پرونده کالای امتناع از عرضه، رای صادر شده و کالاهای آنها به قیمت سازمان حمایت از مصرف کنندگان توزیع و صاحبان این کالاها به مجازات های قانونی محکوم شدند.
  به گزارش ایرنا امروز نیز رئیس پلیس پایتخت اعلام کرد که 17 انبار بزرگ احتکار کاغذ، آهن آلات و لوازم خانگی در کهریزک کشف و ارزش کالاهای آن حدود 160 میلیارد تومان برآورد شده است.
  به گفته سردار رحیمی این کالاها با ارزهای دولتی وارد کشور شده بودند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   دکه مطبوعات
   • هومکس
   آخرین بروزرسانی ۳ سال پیش
   آرشیو