جزییات سرقت میلیاردی از انبار شرکت توزیع کنننده لوازم خانگی

عصر کالا- رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری دو کارمند یکی از شرکت‌های توزیع کننده لوازم خانگی خبر داد که طی چند ماه گذشته اقدام به فروش بیش از یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومانی از اموال متعلق به شرکت کرده بودند.

جزییات سرقت میلیاردی از انبار شرکت توزیع کنننده لوازم خانگی
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از میزان، سرهنگ کرم یوسف وند گفت: پرونده‌ای از کلانتری 168 سیزده آبان به دادخواهی نماینده حقوقی یک شرکت به پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ واصل شد که طی آن شاکی پرونده مدعی بود که دو نفر از کارکنان شرکت با سوء استفاده از عدم نظارت مستقیم در خصوص کالا‌های داخل یکی از انبار‌های شرکت، لوازم خانگی عودت شده از شهرستان‌ها را به دفتر مرکزی شرکت در تهران واصل نکرده و در ادامه اقدام به فروش آن‌ها در سطح بازار کردند.

  با آغاز رسیدگی به پرونده، کارآگاهان پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با شناسایی مخفیگاه یکی از متهمین به نام فرشاد وی را دستگیر و به پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند؛ فرشاد در همان تحقیقات اولیه صراحتا به همدستی همکار خود به نام جواد اعتراف کرد و عنوان کرد که تمامی سرقت‌ها را به کمک جواد انجام داده است؛ در ادامه جواد نیز پس از شناسایی مخفیگاهش دستگیر و در تحقیقات پلیسی صراحتا به فروش اموال شرکت در طول هشت ماه گذشته اعتراف کرد. جواد در اعترافاتش به کارآگاهان گفت::از حدود هشت ماه قبل تاکنون با همراهی فرشاد اقدام به سرقت از شرکت نموده؛ برخی از لوازم را به مصرف شخصی رسانده و الباقی را در بازار‌های سطح شهر تهران به فروش رساندیم.

  سرهنگ کارآگاه کرم یوسف وند، رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت:: با بررسی بعمل آمده، ارزش واقعی کالا‌های سرقت شده بیش از یک میلیارد و 600 میلیون تومان اعلام شده و متهمین با قرار قانونی در اختیار مقام محترم قرار گرفتند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر