پلی استیشن ۵ سونی ۲۲ آبان با قیمت ۳۹۹ دلار وارد بازار می‌شود

عصر کالا- سونی امروز در نمایشگاه پلی استیشن ۵ خود که به صورت آنلاین پخش شد، قیمت و زمان در دسترس بودن کنسول پلی استیشن ۵ خود را اعلام کرد. این کنسول در دو نسخه در دسترس خواهد بود. نسخه استاندارد با درایو دیسک ۵۰۰ دلار / ۵۰۰ یورو / ۴۵۰ پوند قیمت دارد در حالی که نسخه دیجیتال بدون درایو دیسک ۴۰۰ دلار / ۴۰۰ یورو / ۳۶۰ پوند قیمت دارد.

پلی استیشن ۵ سونی ۲۲ آبان با قیمت ۳۹۹ دلار وارد بازار می‌شود
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۱:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از انتخاب، این کنسول از 12 نوامبر برابر با 22 آبان ماه در ایالات متحده، ژاپن، کانادا، مکزیک، استرالیا، نیوزیلند و کره جنوبی در دسترس خواهد بود. بقیه دنیا (به استثنای چین) یک هفته بعد در 19 نوامبر آن را دریافت می‌کنند.


    سونی همچنین اعلام کرد مجموعه پلی استیشن پلاس، یک مزیت اضافی پلی استیشن برای مشتریان پلی استیشن 5 است. از طریق این ویژگی، بازیکنان پلی استیشن 5 به عنوان بخشی از اشتراک پلی استیشن پلاس، مجموعه‌ای از عناوین پلی استیشن 4 را دریافت خواهند کرد. این شامل عناوینی مانند God of War، The Last of Us Remastered، Uncharted 4، Battlefield 1، Monster Hunter World، Fallout 4، Final Fantasy XV، The Last Guardian، Ratchet & Clank، Famous Second Son، Days Gone، Bloodborne، Detroit Become Human، Batman Arkham Knight، Mortal Kombat X.، Persona 5، Before Dawn و Resident Evil Biohazard. می‌شود. بازیکنان می‌توانند تمام این بازی‌ها را هنگام راه اندازی در پلی استیشن 5 بارگیری و بازی کنند.

    سونی همچنین تصاویر اضافی گیم پلی را برای برخی از عناوین نمایش داده شده در ماه ژوئن به نمایش گذاشت، از جمله Spider-Man Miles Morales، Call of Duty Black Ops Cold War، Deathloop، Demon's Souls، در حالی که برخی عناوین جدید مانند Final Fantasy XVI را نیز به نمایش گذاشت.

    برچسب ها
    پورسعیدخلیلی