ایسر از دوربینی ۳۶۰ درجه ای با قابلیت برقراری تماس های صوتی رونمایی کرد

عصر کالا- کمپانی ایسر به تازگی از دوربینی ۳۶۰ درجه ای رونمایی کرده که قادر به برقراری تماس های صوتی نیز هست. این دوربین که Holo ۳۶۰ نام گرفته، در وهله اول به عنوان دوربینی ۳۶۰ درجه ای ظاهر می شود اما از اتصال ۴G LTE هم پشتیبانی می کند. در حالی که غالب دوربین های مشابه، نیازمند اتصال به وای فای و موبایلی هوشمند هستند، اما Holo ۳۶۰ می تواند به صورت جداگانه کنترل شود و الزامی به اتصال به دیوایسی دیگر وجود ندارد.

ایسر از دوربینی ۳۶۰ درجه ای با قابلیت برقراری تماس های صوتی رونمایی کرد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۴:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری «عصرکالا» به نقل از آخرین خبر ؛ مدل Holo 360 قرار است بعد از عرضه هم مورد پشتیبانی قرار بگیرد و تشخیص عمق سه بعدی هم به آن اضافه شود. ایسر می گوید که این قابلیت هنوز به صورت تمام و کمال پیاده سازی نشده و در دست توسعه قرار دارد؛ مسئله ای که با توجه به عدم اتمام توسعه خود دوربین هم کاملاً منطقی به نظر می رسد. علاوه بر این، ایسر صحبت دیگری هم درباره این دوربین 360 درجه ای به میان نیاورده و نمی دانیم باید منتظر چه مشخصاتی باشیم.

  با این همه، مشخص شده که دوربین Holo 360، سیستم عامل اندروید را اجرا کرده و از نمایشگری لمسی زیر سنسور دوربین بهره می برد. گذشته از قابلیت برقراری تماس صوتی و گزینه هایی برای ویرایش تصویر و ویدیو، ایسر اعلام نکرده که سیستم عامل و نمایشگر دستگاه از قابلیت های دیگری مانند اجرای اپلیکیشن هایی خاص و دسترسی به استور گوگل پلی هم برخوردار هستند یا خیر.

  از دیگر اطلاعاتی که ایسر از ارائه آنها سر باز زده، می توان به قیمت گذاری و تاریخ عرضه دستگاه اشاره کرد؛ با این همه، دوربین Holo 360 محصولی مخصوص مصرف کنندگان خواهد بود و قطعاً به بازار عرضه می گردد. از منظر قیمت هم ایسر عادت دارد دیوایس هایش را با قیمتی بسیار رقابتی روانه بازار کند؛ بنابراین اگرچه با در نظرگیری اجرای سیستم عامل اندروید، Holo 360 چندان ارزان قیمت نخواهد بود، اما با برچسب قیمتی کمرشکن هم به بازار نخواهد آمد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  دکه مطبوعات
  • هومکس
  آخرین بروزرسانی ۳ سال پیش
  آرشیو