مدیران خودرو

مودم‌های وارداتی نسل چهارم اینترنت ثابت گواهی‌های لازم برای ترخیص از گمرک را دریافت کرد

عصر کالا- سه مدل از مودم‌های وارداتی نسل جدید ارتباطات ثابت یکی از اپراتورهای سراسری ارائه‌دهنده خدمات ارتباطی باند پهن بی‌سیم، تأییدیه‌های دائمی لازم برای ترخیص از گمرک را دریافت کرد.

مودم‌های وارداتی نسل چهارم اینترنت ثابت گواهی‌های لازم برای ترخیص از گمرک را دریافت کرد
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از باشگاه خبرنگاران پویا؛ هم‌زمان با تغییر تکنولوژی جهانی در حوزه دیتا، شرکت ارتباطات مبین‌نت نیز به عنوان یکی از اپراتورهای وایمکس کشور، حدود یک سال و نیم گذشته مطالعات و بررسی‌های لازم را برای تغییر تکنولوژی وایمکس به TD-LTE انجام داد و در زمستان سال 95 این شبکه نسل جدید را به مرحله بهره‌برداری رساند.

  این تکنولوژی که با عنوان نسل چهارم اینترنت پرسرعت ثابت نیز شناخته می‌شود به اذعان مدیر عامل این اپراتور، امکان دسترسی کاربران به اینترنت پرسرعت با حداقل سرعت 44 مگابیت بر ثانیه و با قابلیت افرایش تا 400 مگابیت بر ثانیه را فراهم می‌کند.

  به مرور نیز فراخوان‌هایی برای تعویض مودم‌های وایمکس با TD-LTE برای مشترکان این اپراتور فراخوان شد.

  حال بررسی‌های خبرنگار تسنیم نشان می‌دهد که آزمایشگاه تأیید نمونه تجهیزات ارتباطی و مخابراتی به سه مدل از مودم‌های TD-LTE این اپراتور گواهی تأیید دائمی برای مدت سه سال اعطاء کرده است.

  یکی از وظایف اداره کل استاندارد و تأیید نمونه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی «ارزیابی نتایج اعلام شده در گزارش آزمایشگاه تأیید نمونه به منظور تصمیم‌گیری برای ترخیص یا مرجوع کردن تجهیزات» است، که براساس تأییدیه و گواهی دائمی سه ساله‌ای که به این سه مدل مودم داده شده، عملا در ردیف کالاهای استاندارد جای گرفته‌اند.

  این سه مدل مودم تولید کره جنوبی به ترتیب شامل SLR-120S42G، SLC-150S42GQ و SLC-150S42G است که هر سه مورد در مرداد ماه جاری تأییدیه‌های لازم را دریافت کرده‌اند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  دکه مطبوعات
  • هومکس
  آخرین بروزرسانی ۳ سال پیش
  آرشیو