مدیران خودرو

این مرورگر برای تماشای تبلیغ به کاربران جایزه می دهد

عصر کالا- مرورگری که آگهی های بازرگانی دروب سایت ها را مسدود می کند، اکنون آماده آزمایش پلتفورمی است که به ازای تماشای تبلیغات از پیش تعیین شده، جوایزی به شکل ارز دیجیتال به کاربر می دهد.

این مرورگر برای تماشای تبلیغ به کاربران جایزه می دهد
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از مهر، مرورگر Braveکه آگهی های بازرگانی در وب سایت ها  را مسدود می کند، اکنون برای آزمایش پلتفورمBAT آماده شده است.  این پلتفورم طوری طراحی شده که به کاربران برای تماشای تبلیغات جایزه می دهد.
  برندون ایچ مدیر ارشد سابق فایر فاکس این مرورگر را تاسیس و سال قبل مرحله نخست مدل آن را رونمایی کرد. اکنون نسخه جدید مرورگر حدود 250 بسته تبلیغاتی را برای مشتریانی نمایش می دهد که برای دسترسی اولیه تقاضا ارائه کرده بودند.
  تمایز کلیدی بین تبلیغات گزینشی این مرورگر وآگهی های معمول در فضای وب،  آن است که Brave این تبلیغات را براساس عادات مشاهده کاربر نمایش می دهد، اما هیچ اطلاعاتی خارج از مرورگر را به اشتراک نمی گذارد.
  تبلیغات فوری معمول توسط شرکت هایی تولید می شود که فعالیت کاربررا در سایت های مختلف رصد می کنند و پروفایلی براساس علایق او می سازند.
  به تدریج کاربرانی که «مدل تبلیغاتی دیجیتال محتوا محور» Braveرا تماشا می کنند، به ازای هر بار تماشا یا پس از  تعامل با یکی از آگهی های از پیش تعیین شده، جوایزی به شکل ارز دیجیتال این شرکت را دریافت می کنند.
  هنوز مشخص نیست میزان جوایز چقدر است اما یک پست از وبلاگ این شرکت ادعا می کند کاربران 70 درصد درآمد خالص تبلیغات را دریافت می کنند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر