مدیران خودرو

اچ پی از دوربین Sprocket ۲-in-۱ با قابلیت چاپ فوری عکس رونمایی کرد

عصر کالا- دوربین موبایل های امروزی تا حدی پیشرفت کرده اند که برای بسیاری از افراد به اندازه کافی با کیفیت به نظر می رسند. ولی هنوز برخی، دوست دارند که در لحظه ثبت عکس آن را چاپ کرده و لمس کنند. HP برای این علاقه مندان به عکاسی به تازگی دوربین جدید «Sprocket ۲-in-۱» را معرفی کرده است.

اچ پی از دوربین Sprocket ۲-in-۱ با قابلیت چاپ فوری عکس رونمایی کرد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از دیجیاتو، لازم به یادآوری است یک سال پیش این شرکت از پرینتر جیبی «Sprocket» رونمایی کرده بود که از تکنولوژی «ZINK Zero Ink» بهره می بُرد و نیاز به کاغذ های مخصوص ساخت خود اچ پی داشت. کاربر می توانست تصاویر را از موبایل خود به این پرینتر ارسال کرده و آنها را چاپ نماید.

   

  حالا دورببن جدید Sprocket 2-in-1 نیز از همان نوع کاغذ استفاده می کند و قرار است کار را بیش از پیش برای علاقه مندان به چاپ عکس راحت کند. این گجت می تواند بی نیاز از تلفن هوشمند کار کند و بدین منظور برای ذخیره تصاویر دارای درگاه کارت حافظه مایکرو اس دی است. البته همچنان از بلوتوث پشتیبانی کرده و می توان پیش از پرینت، تصاویر را به اسمارت فون ارسال و ویرایش نمود و سپس اقدام به چاپ کرد.

  لازم به ذکر است که این شرکت همچنین اپ ویرایش و چاپ عکس Sprocket خود را به منظور پشتیبانی از قابلیت های واقعیت افزوده به روز رسانی کرده است.

  گفتنی است دوربین Sprocket 2-in-1 با قیمت 159 دلار به زودی بازار عرضه خواهد شد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر