مدیران خودرو

نمایشگر ۲۴ اینچی مخصوص بازی‌های ویدئویی به بازار آمد

عصر کالا- در سال های اخیر شرکت های سازنده نمایشگرهای رایانه ای محصولات مختلفی را برای جلب نظر کاربران روانه بازار کرده اند که برخی از آنها مناسب اجرای بازی های ویدئویی هستند.

نمایشگر ۲۴ اینچی مخصوص بازی‌های ویدئویی به بازار آمد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۷ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از هات هاردویر، S2417DG نام نمایشگر تازه شرکت دل است که با فرکانس 165 هرتزی خود اجرای بازی های پیچیده ای که سرعت اجرای آنها به 165 فریم در ثانیه هم می رسد را ممکن می کند.

  البته این نمایشگر 24 اینچی بهترین نمایشگر عرضه شده برای اجرای ویدئوهای 4K نیست و در مقایسه با برخی رقبایش هم چندان عریض نیست. اما پشتیبانی از دقت بصری 1440p اجرای نرم و روان بازی های پرتحرک و پرهیجان مانند Counter-Strike: Global Offensive or Dota 2 را با استفاده از آن ممکن می کند.

  پشتیبانی از یکی از قابلیت های کارت گرافیک ان ویدیا موسوم به G-SYNC برای پخش نرم و روان تصاویر از جمله دیگر مزایای این نمایشگر است. زمان واکنش یک میلی ثانیه، نسبت کنتراست 1000 به یک و درخشندگی 350 cd/m2 از جمله مزایای این نمایشگر است.

  S2417DG ظرف چند هفته آینده با قیمت حدود 570 دلار روانه بازار می شود که در مقایسه با نمونه های رقیب قیمتی مناسب محسوب می شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر