با هدف ورود تکنولوژی روز دنیا صورت می گیرد؛

تولید تجهیزات آشپزخانه آدلر در ایران

عصر کالا- شرکت آلمانی آدلر (Adler) با هدف سرمایه گذاری در زمینه صنعت تجهیزات آشپزخانه فعالیت گسترده خود در ایران را آغاز کرد.

تولید تجهیزات آشپزخانه آدلر در ایران
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از ال کا ایران، شرکت آلمانی آدلر (Adler) با هدف سرمایه گذاری در زمینه صنعت تجهیزات آشپزخانه فعالیت گسترده خود در ایران را آغاز کرد.

  علیرضا قورچیان مدیرعامل شرکت آدلر اکسپورت ایمپورت با اعلام این خبر افزود: در حال حاضر فاز نخست خطوط تولید محصولات آدلر در ایران راه اندازی شده و همزمان با افزایش سهم بازار این شرکت برنامه های جدیدی در دستور کار قرار خواهد گرفت.

  وی با بیان اینکه تجهیزات آشپزخانه آدلر مبتنی با تکنولوژی روز دنیا در ایران تولید خواهد شد، افزود: فعالیت تولیدی آدلر در ایران در راستا تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و با اهدافی همچون ایجاد اشتغال پایدار و تمرکز بر دیدگاه درون زا و برون نگر پیگیری شده و در تلاش هستیم تا بازار این محصولات را در منطقه خاورمیانه و به ویژه کشورهای همسایه گسترش دهیم.

  وی با بیان اینکه این مجموعه در ابتدای فعالیت خود تولید محصولاتی همچون اجاق گاز، هود، فر و سینک را در دستورکار خود قرار داده است، افزود: برای حضور موثر در بازار ایران در ابتدای امر استانداردهای ملی برای این محصولات را اخذ کرده ایم تا در انطباق با قوانین و مقررات داخلی بتوانیم حضوری مثر در بازار ایران داشته باشیم.

  قورچیان تصریح کرد: منطقه خاورمیانه با مرکزیت ایران به عنوان بازار روبه رشد جهانی در حوزه تجهیزات آشپزخانه به شمار می رود و به همین منظور حضور برندهای قدرتمند و معتبر در ایران با اولویت سرمایه گذاری در زمینه تولید می تواند اهرم موثری در راستای صادرات محصولات صنعتی از ایران به شمار رود.

  مدیرعامل شرکت آدلر اکسپورت ایمپورت افزود: محصولات آدلر با بکارگیری تکنولوژی روز دنیا و در راستای عرضه محصول باکیفیت به بازار ایران تولید می شود و در تلاش هستیم تا با روزآمدی و نوآوری در زمینه تولید حضور موثری را در بازار تجربه کنیم.

  وی با اشاره به اهمیت حفظ منابع انرژی برای نسل های آینده، خاطر نشان کرد: علاوه بر موضوعات مرتبط با ایمنی و کیفیت در تولید تجهیزات آشپزخانه، مصرف بهیینه انرژی نیز به عنوان یکی از مسائل اساسی در دستور کار این مجموعه بوده و تلاش کرده ایم تا با بکار گیری تکنولوژی روز دنیا این هدف را محقق کنیم.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر