شاتل موبایل طرح جدید اینترنت رایگان ارائه کرد

عصر کالا- شاتل موبایل از اجرای طرح ویژه اعطای حجم اینترنت رایگان ۳G و ۴G به ازای برقراری دقایق مکالمه برای مشترکان قدیمی و جدید سیم‌کارت‌های خود تا پایان تابستان ۹۷ خبر داد.

شاتل موبایل طرح جدید اینترنت رایگان ارائه کرد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از ایسنا، بنابر اعلام شاتل موبایل، مشترکان قدیمی و جدید سیم‌کارت‌های شاتل موبایل تا پایان جمعه 30 شهریور، در هر هفته‌ای که حداقل 30 دقیقه تماس خروجی خارج از شبکه برقرار کرده باشند، تا سقف 20 گیگابایت بسته اینترنت  3G و 4G با پوشش سراسری در هفته بعد دریافت می‌کنند.

  مشترکان این اپراتور به صورت هفتگی و در صورت برقراری حداقل 30 دقیقه مکالمه خارج از شبکه طی یک هفته، 800 مگابایت اینترنت همراه 7 روزه در طی هفته بعد، در ازای 61 الی 120 دقیقه مکالمه طی یک هفته، 5/1 گیگابایت ترافیک  3G و 4G در هفته بعد و با برقراری 121 الی 180 دقیقه مکالمه، 5/3 گیگابایت اینترنت هفتگی و در صورت برقراری بیش از 181 دقیقه مکالمه، 20 گیگابایت اینترنت همراه 7 روزه در هفته بعد روی سیم‌کارت شاتل موبایل خود دریافت می‌کنند.

  متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره طرح‌ها و بسته‌های جدید شاتل موبایل و انتخاب و خرید سیم‌کارت شاتل با پیش شماره 0998 و کد یک، می‌توانند به وب‌سایت این اپراتور مراجعه و یا با شماره 09981000000 تماس بگیرند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  دکه مطبوعات
  • هومکس
  آخرین بروزرسانی ۴ سال پیش
  آرشیو