تکنولوژی جاروبرقی هوشمند چیست؟

عصر کالا- جاروبرقی هوشمند از جمله وسایلی است که در مقایسه با مدل رایج خود امکاناتی شامل قدرت بالای مکش، تی کشی به صورت تی خشک و تی تر، جمع آوری شوره حیوانات، گردو خاک و قارچ را فراهم می‌سازد.

تکنولوژی جاروبرقی هوشمند چیست؟
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از میزان، جارو برقی رباتیک یا جاروی هوشمند از جمله وسایل هوشمندی است که در خانه‌های مدرن جای خود را پیدا کرده است.

  این دست از جاروبرقی‌ها در مقایسه با مشابه خود مانند جاروکشی، خدماتی مانند تی کشی به صورت تی خشک و تی‌تر را امکان پذیر می‌کند و در پایان فعالیت به محل شارژر خود بر می‌گردد تا در نهایت آسایش را برای صاحبان آن خانه فراهم سازد.

  این جاروبرقی‌ها در مقایسه با مدل معمول خود قدرت بیشتری دارد که امکان جمع آوری شوره حیوانات، گردو خاک، قارچ را فراهم می‌کند و با توجه به شکل ظاهری طراحی شده برای آنها امکان تمیز کردن زیر سطوح مانند کابینت، زیر میز و ... را به راحتی دارند.

  این دست از گجت‌ها با توجه به مدل خود دارای برس‌های متفاوت هستند تا نظافت بهتری داشته باشند و بتوانند زباله‌ها را از کنج دیوار‌ها جمع آوری کنند.

  در انتخاب جاروبرقی و عملکرد صحیح آن عواملی مانند متراژ خانه، نوع کف پوش، حجم وسایل موجود و ریشه‌های قالی موثر است.

  برخی مدل‌های جاروبرقی دارای ریموت کنترل هستند و به شما این اجازه را می‌دهند بتوانید زمان مشخصی از روز را انتخاب و دستور کار را به دستگاه بدهد تا شروع به کار کند و در پایان تخلیه مخزن زباله را به عهده صاحبان خانه قرار دهد.

  این دستگاه‌ها همچنین امکان تشخیص ارتفاع را دارند تا زمانی که به پله نزدیک می‌شوند، مسیر خود را تغییر دهند.

  گفتنی است در ردیف جاروبرقی‌های هوشمند، ربات‌های پاک کننده شیشه نیز قرار گرفته اند، که این ربات‌ها در ابتدای کار موقعیت خود و ابعاد شیشه را اندازه گیری نموده و بهترین الگوی نظافتی مرتب را برای شیشه به صورت کاملا اتوماتیک تنظیم می‌نمایند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر