مدیران خودرو

دستبند سلامتی Samsung Gear Fit ۲ با قابلیت های جدید بروزرسانی شد

عصر کالا- دستبند سلامتی Gear Fit ۲ که ساخت شرکت سامسونگ است، هم اکنون بیش از یک سال است که در دسترس قرار دارد.

دستبند سلامتی Samsung Gear Fit ۲ با قابلیت های جدید بروزرسانی شد
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر کالا» به نقل از زوم تک؛ سامسونگ به صورت مداوم بروزرسانی هایی با قابلیت های زیاد برای ساعت های هوشمند و دستبندهای سلامتی اش ارائه می کند.سامسونگ چه برای ساعت هوشمند Gear S3 که قیمت بالایی دارد و چه برایGear Fit 2 که قیمت پایینی دارد به صورت مداوم بروزرسانی عرضه می کند.

  یکی از تغییرات این بروزرسانی بهبود تشخیص ورزش کردن حین استفاده از این دستبند است. در این بروزرسانی اگر بیش از ده دقیقه به ورزش ادامه دهید این دستبند قابلیت نمایش ضربان قلب را فعال می کند و همچنین موقعیت مکانی دقیق شما را نمایش می دهد.

  دستبند سلامتی Gear Fit 2 Samsung با قابلیت های جدید بروزرسانی شداین بروززسانی قابلیت تنظیم سرعت گام برداشتن در این دستبند را در اختیار شما قرار می دهد.برای انجام این کار زمان و طول مسافت مورد نظر را باید در این دستبند وارد نمائید. بات این کاراگر تمرینات شما کامل نباشد این دستگاه به شما تذکر می دهد وا گر کامل باشد شما را به سمت مقصودتان راهنمایی می کند.

  صفحه اصلی تمرین نیز به کلی تغییر کرده و هم اکنون می توانید آن را شخصی سازی کرده و معین کنید که چه اطلاعاتی در آن نمایش داده شود.شما میتوانید مشخص کنید که میزان مسافت، کالری سوخته شده، زمان طی شده و ضربان قلب در صفحه اصلی تمرین نمایش داده شوند و یا نشوند.

  پس از پنجاه دقیقه بدون فعالیت بودن، این دستبند از شما میخواهد بلند شوید، همچنین تعدادی حرکات کششی به شما آمنوزش می دهد.

  همچنین قابلیت پیگیری خواب در این بروزرسانی بهبود یافته است و جزئیات زیادی راجع به خواب برای شما به نمایش می گذارد.

  یکی دیگر از قابلیت های جدید این بروزرسانی قابلیت کمک خواستن برای امداد در مواقع ضروری است .

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر