۱۵۰ واحد تولیدی لوازم خانگی در ایران فعال است

به زودی فروش اینترنتی لوازم خانگی آغاز می شود

عصر کالا- سایت های اینترنتی در بهترین حالت در حال ارائه خدمات هستند و شاید کم کم نسل جدید برای خرید راهی خیابان نشود، صفحه اینترنت را باز کند و به راحتی مشخصات کالا را بخواند و خرید کند .

به زودی فروش اینترنتی لوازم خانگی آغاز می شود
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۱:۰۰

  بهگزارش پایگاه خبری«عصر کالا» به نقل از بولتن،محمد طحان پور، رییس اتحادیه لوازم خانگی با اعلام این مطلب در گفتگو با خبرنگار بولتن نیوز افزود: امروز قاطعانه می توانیم بگوییم که صنعت لوازم خانگی در ایران به موقعیتی رسیده است که می شود به آن افتخار کرد . این صنعت کالایی تولید می کند که کیفیت لازم را دارد و خرید این اقلام با کیفیت بدون تردید به بهبود وضعیت اشتغال در ایران کمک می کند .

  150 واحد تولیدی لوازم خانگی در ایران فعال است / به زودی فروش اینترنتی لوازم خانگی آغاز می شود


  او در پاسخ به این سئوال که چه تعداد واحد صنعتی در حوزه تولید لوازم خانگی در ایران فعالیت می کنند؟ گفت: بیش از 150 واحد تولیدی و صنعتی در این حوزه فعالند و توانسته اند کالای قابل دفاع و با کیفیت تحویل دهند .

  او با اشاره به اینکه برخی از برندهای پر فروش کره ای نیز اتفاقا در ایران مونتاژ می شوند و کارگر ایرانی در حال فعالیت در این واحدهاست، ادامه داد: برخی می گویند کسی لوازم خانگی نمی خرد، مگر می شود؟ اتفاقا فروش لوازم خانگی ایرانی افزایش یافته و این مساله احساس مسئولیت مردم نسبت به تولید و صنعت داخلی را نشان می دهد .

  او در پاسخ به این سئوال که در عین افزایش تولید و فروش لوازم خانگی چرا برخی از کسبه از کاهش مشتریانشان گله دارند؟ گفت: من بارها اعلام کرده ام اگر کسی می خواهد در این بازار موقعیت خوبی داشته باشد، باید به روش های جدید و تغییراتی بازار توجه کند . امروزه بار دیگر تعاونی ها فعال شده اند و جنس قسطی به اعضای خود می دهند از سوی دیگر فروشگاه ها در محلات نیز به آشنایان خود به راحتی اجناس قسطی می دهند در حالی که در اوج تورمی در سال های ابتدایی دهه نود، حتی فروش نقدی اجناس نیز زیان داشت چرا که شما وقتی یک یخچال را می فروختی باید فردای آن روز با قیمتی بیشتر جایگیزین را خریداری می کردی .

  طحان پور در توضیح این مطلب افزود: همین مساله سبب می شد کسی دست به فروش قسطی نزند و مردم هم برای پیگیری از زیان دائم می خواستند سریع تر تقاضای خود را وارد بازار کنند اما در شرایط با ثبات هم کالای قسطی هست و هم شیوه های جدید فروش .

  او گفت: سایت های اینترنتی در بهترین حالت در حال ارائه خدمات هستند و شاید کم کم نسل جدید برای خرید راهی خیابان نشود، صفحه اینترنت را باز کند و به راحتی مشخصات کالا را بخواند و خرید کند .

  او گفت: البته برای حل این مشکل، در تلاشیم برای واحدهای صنفی مجوز دار امکان راه اندازی سایت اینترنتی عرضه کالا را فراهم کنیم که این امر خود در فعالیت فروشگاه ها و میزان فروش آنها تاثیر گذار خواهد بود .

  طحان پول اضافه کرد: این سایت تحت نظر اتحادیه اداره می شود و کسانی می توانند از خدمات آن استفاده کنند که مجوز لازم برای فعالیت صنفی را داشته باشند .

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر