مدیران خودرو

بلندگوی هوشمند اکو برای بچه‌ها بدآموزی دارند

عصر کالا- این روزها والدین تنها افرادی نیستند که در منزل به سوالات کودکان خود پاسخ می دهند و بلندگوهای هوشمند هم به جمع راهنمایان کودکان اضافه شده اند.

بلندگوی هوشمند اکو برای بچه‌ها بدآموزی دارند
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از فارس، حضور دستیاران هوشمند رایانه ای اگر چه قرار است تاثیر مثبتی بر شرایط منزل داشته باشد و باعث تسهیل امور و انجام کارهایی مانند خرید آنلاین و غیره با فرامین صوتی شود، اما در این زمینه مشکلاتی نیز وجود دارد.

  بررسی های مستقل نشان می دهد بلندگوهای هوشمند آمازون اکو در صورت درخواست کاربر فایل های موسیقی نامناسب کاربران کم سن و سال را با متن های نه چندان مودبانه شان پخش می کنند که باعث بدآموزی برای بچه ها می شود.

  فایل های موسیقی یادشده در زمان استفاده از خدمات موسیقی سایت آمازون در دسترس است و این بخش فاقد راهنمای والدین برای حفاظت از آنها در برابر پخش اشعار و متون نامناسب است. بنابراین تا زمانی که آمازون برای حل این مشکل اقدام نکند، پدران و مادران باید در زمینه صدور فرمان صوتی پخش موسیقی از طریق بلندگوی اکو جانب احتیاط را رعایت کنند.

  شرکت آمازون با صدور اطلاعیه ای این مشکل را پذیرفته و ممکن است در آینده با افزودن فیلترهایی خدمات موسیقی خود را پالایش کند تا کودکان از طریق بلندگوی اکو قادر به گوش کردن به هر موسیقی نباشند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  دکه مطبوعات
  • هومکس
  آخرین بروزرسانی ۳ سال پیش
  آرشیو