توسط یک شرکت دانش بنیان؛

جعبه کمک های اولیه نانویی به بازار رسید

عصر کالا- یک شرکت دانش بنیان ایرانی جعبه کمک های اولیه حاوی محصولات نانو و آنتی باکتریال را در دسترس عموم مردم قرار داد.

جعبه کمک های اولیه نانویی به بازار رسید
نسخه قابل چاپ
جمعه ۰۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از مهر، سالانه بیش 25 هزار نفر در سوانح رانندگی جان می‌بازند که از این تعداد درصد قابل توجهی بخاطر نرسیدن به موقع گروه‌های امداد و نجات شانس زنده بودن و دیدار دوباره خانواده خود را از دست می‌دهند.

  جعبه کمک‌های اولیه خودرو به افراد کمک می‌کند تا از ادامه خونریزی و آلوده شدن زخم تا رسیدن به بیمارستان جلوگیری کند. امروزه بسیاری از افراد جامعه با طرز استفاده از جعبه‌ی کمک‌های اولیه آشنایی دارند. حتی کلاس‌هایی رایگان در مجموعه‌های مختلف درمانی و هلال‌احمر برای آموزش افراد به‌صورت مداوم برگزار می‌شود.

  از این رو جعبه کمک‌های اولیه خودرو توسط یک شرکت دانش بنیان ایرانی حاوی تجهیزات بهداشتی آنتی‌باکتریال ساخته‌شده با کمک فناوری نانو اکنون در بازار موجود است.

  محصولات این شرکت از جمله جعبه کمک های اولیه آن دارای گواهی نامه ISO13485، CE و مجوزها و استاندارهای داخلی هستند. همچنین این جعبه که حاوی محصولات نانو است دارای تاییدیه از ستاد توسعه فناوری نانو است که اکنون در بازار وجود دارد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر