حضور تولیدکنندگان معتبر داخلی در نمایشگاه لوازم خانگی

عصر کالا- ششمین نمایشگاه لوازم خانگی با حضور برندهای معتبر داخلی و خارجی صبح امروز در مجموعه چهل‌سرای مصلای امام خمینی(ره) افتتاح شد.

حضور تولیدکنندگان معتبر داخلی در نمایشگاه لوازم خانگی
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از روابط عمومی مصلای امام خمینی(ره)، در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه که با رویکرد مبارزه با ورود و عرضه کالای قاچاق برپا شده، رییس اتحادیه لوازم خانگی، نایب رییس اتحادیه لوازم خانگی و رییس اتاق اصناف تهران حضور داشته و به بازدید از تولیدات غرفه‌های مختلف و معتبر بازار لوازم خانگی پرداختند.
  در جریان مراسم افتتاح این نمایشگاه، نایب رییس اتحادیه لوازم خانگی با تأکید بر منویات رهبری مبنی بر حمایت از کالای تولید داخلی و تحریم کالای قاچاق و ایجاد اشتغال، میزان تخفیف ارائه شده از سوی شرکت‌های حاضر در هومکس 2017 را بین 7 تا 15 درصد عنوان و تصریح کرد که نمایشگاه تنها میزبان نمایندگان رسمی تولیدکنندگان لوازم خانگی با گارانتی‌های معتبر است.
  ششمین نمایشگاه لوازم خانگی (هومکس) با شعار «اقتصاد مقاومتی، مبارزه با ورود و فروش کالای قاچاق» از امروز تا 28 مهرماه در مجموعه چهل‌سرا برپا خواهد بود و علاقه‌مندان می‌توانند در روزهای عادی از ساعت 10 تا 20 و روز جمعه از ساعت 14 تا 21 از نمایشگاه بازدید کنند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر