سازماندهی ده هزار عکس در یک دقیقه با این ابزار کوچک

عصر کالا- یکی از مشکلات مهم دنیای دیجیتال سازماندهی و دسته بندی انبوهی از عکس های ذخیره شده بر روی هارددیسک ها، اینترنت و غیره است.

سازماندهی ده هزار عکس در یک دقیقه با این ابزار کوچک
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از مهر، Filegear نام وسیله جدیدی است که ابعادی به اندازه هاردیسک های عادی دارد و می توان با اتصال آن به دیگر ابزار ذخیره سازی اعم از هارد، گوشی، تبلت و غیره، تمامی عکس های ذخیره شده در آن ها را منتقل و دسته بندی کرده و سپس به شیوه های مختلف به اشتراک گذاشت.

  از این طریق می توانید به عکس هایی که سال ها قبل گرفته اید و محل ذخیره سازی آنها را فراموش کرده اید، دسترسی یابید و آنها را در هر زمان و هر مکان و به هر شیوه ای به اشتراک بگذارید.

  داگ والتر سازنده این دستگاه که قبلا در مایکروسافت و فیس بوک شاغل بوده می گوید ایده تولید چنین دستگاهی پس از آن به ذهنش رسیده که با چالش سازماندهی و مرتب کردن دهها پتابایت اطلاعات به صورت روزانه مواجه شده و از دشواری یافتن عکس های خانوادگی ذخیره شده در هارددیسک های مختلف خسته شده است.

  Filegear قابلیت اتصال به اینترنت را هم دارد و لذا می توان عکس های دسته بندی شده از طریق آن را برای رایانه ها یا گوشی ها ارسال کرد. ارسال عکس ها به ایمیل یا ایجاد لینک برای به اشتراک گذاری مجموعه ای از آنها و بارگذاریشان از جمله دیگر امکانات این دستگاه است. فروش این دستگاه از مارس سال 2018 آغاز می شود و قیمت آن 300 دلار خواهد بود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر