عرضه کنسول بازی پلی استیشن ۵ در سال ۲۰۱۹

عصر کالا- منابع مطلع می گویند شرکت سونی در حال برنامه ریزی به منظور عرضه مدل جدید کنسول بازی خود یعنی پلی استیشن ۵ در سال ۲۰۱۹ است.

عرضه کنسول بازی پلی استیشن ۵ در سال ۲۰۱۹
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۰ تير ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از پی سی مگ، شاون لایدن مدیر Sony Interactive Entertainment در آمریکا تایید کرده که کنسول پلی استیشن 5 به طور قطع تولید و عرضه می شود، اما تا رسیدن آن روز سه سال باقی مانده است.

  علت تاخیر طولانی مدت سونی برای عرضه نسل جدید کنسول بازی خود این است که این شرکت منتظر همه گیرشدن استفاده از تلویزیون های فوق دقیق یا 4K است. ظاهرا سونی قصد دارد پلی استیشن 5 را زمانی عرضه کند که بیش از نیمی از مردم آمریکا و 35 درصد از مردم کل جهان استفاده از تلویزیون های 4K را آغاز کرده باشند.

  بررسی های موسسات پژوهشی نشان می دهد این اتفاق تا قبل از سال 2019 رخ نخواهد داد و لذا سونی نیز عجله ای برای عرضه پلی استیشن 5 به بازار ندارد.

  سونی امیدوار است با عرضه پلی استیشن 5 رقیب اصلی خود یعنی کنسول بازی Xbox One X را هم از میدان به در کند. این کنسول قرار است در اواسط پاییز امسال به طور عمومی عرضه شود. اما در مورد میزان استقبال از آن با توجه به همه گیر نشدن استفاده از تلویزیون های 4K در حال حاضر تردیدهایی وجود دارد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر