هدست واقعیت مجازی دانش آموزان را به سفرهای علمی می برد

عصر کالا- شرکت لنووو به زودی هدستی را برای استفاده در کلاس های درس عرضه می کند که به معلمان امکان می دهد دانش آموزان را به سفرهای علمی و آموزشی مجازی و سه بعدی ببرند.

هدست واقعیت مجازی دانش آموزان را به سفرهای علمی می برد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۷ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از مهر، این هدست ها که بر مبنای هدست های دی دریم شرکت گوگل طراحی شده اند سفرهای آموزشی را در 700 محیط شبیه سازی شده برای علاقمندان ممکن می کنند.

  دانش آموزان با استفاده از این هدست ها می توانند ویدئوهای جذابی از حیات وحش و دنیای زیرآب را به صورت سه بعدی مشاهده کنند و از حس حضور در این محیط های بکر و دست نخورده لذت ببرند. در این ویدئوها نقاطی به عنوان نقاط توقف درنظر گرفته شده تا معلم در این بخش ها اطلاعات اضافی را برای دانش آموزان توضیح دهد یا به سوالات آنها پاسخ دهد.

  لنوو هدف از تولید هدست های یادشده را تسهیل ارائه آموزش به دانش آموزان عنوان کرده و معتقد است از این طریق می توان مفاهیم مختلف را بهتر و عمیق تر به آنان منتقل کرد. برخی اطلاعات آموزشی نیز در این مجموعه برای معلمان برای افزایش آگاهی های آنها و آشنایی با این شیوه آموزشی تازه در نظر گرفته شده است.

  این هدست ها همراه با تبلت های 10 اینچی تب 4 پلاس لنوو، روترهای تجاری Ruckus R510، ویدئوهای آموزشی و غیره عرضه می شود. این مجموعه برای کلاس های سه، ده و چهل نفره عرضه می شود و حداقل قیمت آن 2899 دلار است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر