مدیران خودرو

برگزاری نخستین جلسه هیئت وزیران در سال ۱۳۹۷

خرید کالاهای خارجی دارای تولید داخل برای دستگاه‌های دولتی، ممنوع

عصر کالا- در جلسه هیات دولت به ریاست رییس جمهور؛ خرید کالاهای خارجی دارای تولید داخل برای همه دستگاه‌های دولتی ممنوع شد.

خرید کالاهای خارجی دارای تولید داخل برای دستگاه‌های دولتی، ممنوع
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از ایبِنا، در این جلسه که در نخستین روز کاری سال جدید به ریاست حجت­ الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رییس­ جمهوری برگزار شد ، وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره ساختار حمایت از تولید کالای ایرانی با تأکید بر تولید محصولات رقابت ­پذیر، گزارشی به هیئت وزیران ارایه داد.

  وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره ساختار حمایت از تولید کالای ایرانی با تأکید بر تولید محصولات رقابت ­پذیر، گزارشی به هیئت وزیران داد.

  در ادامه، هیئت وزیران خرید کالاهای خارجی دارای تولید داخل را برای کلیه دستگاه ­های دولتی براساس فهرستی که از این کالاها تهیه و به تأیید دولت رسیده است، ممنوع اعلام کرد.

  ممنوعیت خرید اقلام مذکور شامل کلیه دستگاه ­های دولتی، نهادهای عمومی دولتی و غیردولتی و کلیه طرف ­های معامله آنها اعم از پیمانکاران، فروشندگان داخلی و خارجی می شود.

  سپس گزارش ستاد تنظیم بازار از مدیریت و کنترل قیمت­ های نوروزی ارایه شد.

  در ادامه جلسه، گزارش سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از رشد سفرهای نوروزی و توزیع مناسب­ تر سفرها در استان­ های مختلف کشور و کاهش 52 درصدی شکایات ارایه شد.

  همچنین وزیر جهاد کشاورزی گزارشی از رشد تولید کلزا و مهار آتش­ سوزی در جنگل­ ها به اعضای دولت ارایه کرد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر