آشنایی با یک کنسول بازی منحصر به فرد

ترکیبی از بهترین های گذشته و حال را در کنار هم داشته باشید

عصر کالا- کنسول بازی صوتی موسوم به " Hubiz" ترکیبی جذاب از بازی های جدید و کلاسیک است. کاربران می توانند بازی های کلاسیک مورد علاقه خود را با کنسول بازی صوتی Hubiz به سهولت بازی کنند.

آشنایی با یک کنسول بازی منحصر به فرد
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۱ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از انتخاب، کنسول بازی صوتی موسوم به " Hubiz" ترکیبی جذاب از بازی های جدید و کلاسیک است. کاربران می توانند بازی های کلاسیک مورد علاقه خود را با کنسول بازی صوتی Hubiz به سهولت بازی کنند.

  به گزارش سرویس آی تی انتخاب به نقل از گجت فلاو، این دستگاه قابل حمل برای تمامی سنین مناسب است.

  این محصول دارای تاس کلاسیک و بازی های متعدد است که با تکنولوژی مدرن ترکیب شده است. این کنسول بازی مبتنی بر صدا شامل هاب صوتی و چند تاس است. این کنسول دارای بلندگوی داخلی و  تاس هایی ست که به عنوان کنترل کننده ها کار می کنند.

  هر تاس دارای یک دکمه در هر طرف یا شش دکمه در مجموع است. به همین ترتیب، می توانید بسیاری از بازی ها را با چرخاندن تاس یا فشار دادن دکمه ها بازی کنید.

  کنسول بازی Hubiz از طریق برنامه خود امکان بازی های بی پایان را فراهم می کند و البته بازی های جدید این کنسول به طور مداوم ارائه می شود.

  کافیست برنامه کنسول Hubiz را روی گوشی هوشمند خود متصل کنید تا بازی های دلخواهتا را را که  بازی  و دستورالعمل های خاصی دریافت کنید.

  این بازی می تواند توسط 16 بازیکن بازی شود. محصول فوق دارای باتری قابل شارژ است که  به شما اجازه می دهد تا آن را در سفر نیز مورد استفاده قرار دهید.قیمت این محصول 65 دلار است .

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر