رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی:

ایران هاب صادراتی لوازم خانگی منطقه می‌شود

عصر کالا- رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی گفت: با توجه به سرمایه گذاری که صورت گرفته ایران در آینده به هاب صادراتی لوازم خانگی منطقه تبدیل می‌شود.

ایران هاب صادراتی لوازم خانگی منطقه می‌شود
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از میزان، محمد طحانپور درباره تولید مشترک لوازم خانگی در کشور اظهار کرد: پس از برجام شرکت های خارجی برای سرمایه گذاری در بخش لوازم خانگی به علت اینکه کشوری جوان و مصرف گرا هستیم ورود کردند.

  وی افزود: برخی از این شرکت‌ها قراردادهایی را در این زمینه منعقد کردند که در حال حاضر نیز مشغول تولید هستند.

  رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی گفت: شرکت‌های کره‌ای سرمایه گذاری خوبی در این زمینه کرده‌اند و چون این شرکت ها در اطراف کشور کارخانه تولیدی ندارند، در آینده به هاب صادراتی لوازم خانگی در منطقه تبدیل می‌شویم.

  طحانپور ادامه داد: بیشتر سرمایه گذاری‌ها در صنعت لوازم خانگی بزرگ مانند یخچال، لباسشویی، فریز است.

  وی درباره رکود در بازار لوازم خانگی گفت: رکود در تولید وجود ندارد، حتی افزایش تولید هم داریم و تولیدکنندگان با کیفیت ما با ظرفیت کامل در حال فعالیت هستند اما، در توزیع شاید رکود باشد چون فروشندگان خود را به‌روز نکردند و نتوانستند محصولات خود را به صورت اینترنتی بفروشند و از طرفی برخی از خریداران کالاهای خود را از فروشگاه های زیر مجموعه محل کار خود خریداری می کنند.

  رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی با انتقاد از وجود تعداد زیادی کارخانه تولید لوازم خانگی تصریح کرد: هم اکنون تعداد زیادی از این کارخانه‌ها وجود دارد که به دلیل تولیدات بی‌کیفیت کالاهای خوب داخلی را هم بدنام می‌کنند و مسئولین متولی باید فکری برای این موضوع کنند.

  طحانپور خاطرنشان کرد: به علت وجود ضمانت‌نامه های تقلبی که وجود دارد، مردم کالایی را که خریداری می کنند از فروشنده بخواهند اسم شرکت خدمات پس از فروش را در ضمانت نامه قید کنند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر