پلی استیشن ۵ احتمالا در سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد

عصر کالا- هنوز از عرضه پلی استیشن ۴ پرو (PlayStation ۴ pro) زمان زیادی نگذشته است، با این وجود صحبت‌ها و گمانه‌زنی‌ها در رابطه با پلی استیشن ۵ شروع شده‌اند.

پلی استیشن ۵ احتمالا در سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۳ تير ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از گجت نیوز، بر اساس صحبت‌های مایکل پچتر (Micheal Pachter)، تحلیل‌گر محصولات الکترونیکی، احتمال عرضه پلی استیشن 5 در سال 2019 زیاد است و این کنسول مانند پلی استیشن 4 پرو (PS4 Pro) قرار نیست نسلی جدید از کنسول های بازی را با خود به بازار آورد.
  پچتر می‌گوید:
  به نظر من پلی استیشن 5 در 2018 عرضه نخواهد شد، احتمالا باید تا 2019 یا 2020 برای این کنسول صبر کنیم اما 2019 محتمل‌تر به نظر می‌رسد. سونی مشغول زمان‌بندی مناسب است، زیرا کنسول پلی استیشن 5 از 4k پشتیبانی می‌کند و باید زمانی منتشر شود که بازار تلویزیون‌های 4K در آمریکا به 50% و در سایر کشورهای جهان حداقل به 35% رسیده باشد. به نظر من پلی استیشن 5 سونی آماده است و این شرکت دقیقا می‌داند در رابطه با آن چه سیاست ساختی در پیش گیرد.
  نظر پچتر با آن‌چه پیش‌تر توسط دامین تانگ (Damian Thong) پیش‌بینی شده بود مغایرت دارد؛ دامین تانگ، تحلیل‌گر دیگری است که تاریخ عرضه پلی استیشن 5 را در سال 2018 تخمین زده است.
  با توجه به اینکه Xbox One X نسبت به PS4 Pro قدرت بیشتری داشت، عجیب به نظر می‌رسد که سونی یک سال به مایکروسافت اجازه پیشروی داده باشد. به هر حال باید صبر کنیم و ببینیم چه اتفاقی قرار است بیافتد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر