آیفون ۸ با صفحه بزرگتر می‌آید؟

عصر کالا- تحلیل‌گران چرخشی را برای اپل در سال جاری انتظار دارند که خلاف هر چیزی است که تا کنون دیده‌ایم. آنها انتظار دارند آیفون ۸ بسیار بزرگ‌تر از آیفون ۶ باشد.

آیفون ۸ با صفحه بزرگتر می‌آید؟
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۸:۰۰

به گزارش پایگاه خبری «عصرکالا» به نقل از ایسنا، پس از رویارویی با انتقادهای بسیار مبنی بر عدم عرضه اپل با صفحه نمایش بزرگ، اپل در سال 2014 در نهایت دو مدل جدید عرضه کرد که صفحه نمایش آنها بزرگتر از هر آیفون دیگر در گذشته بودند.

عرضه آیفون 6 تبدیل به یک چرخش بزرگ برای اپل شد و بسیاری از خریداران گوشی‌های هوشمند را متقاعد کرد آیفون بگیرند و به اپل در شکستن رکورد فروش و سودش کمک کنند.

به نظر می‌رسد همین پدیده دوباره امسال تکرار شود، زمانی که پیش‌بینی می‌شود آیفون 8 جدید افراد بیشتری را برای گرفتن برند آیفون متقاعد کند. آیفون فعلی با سیستم عامل iOS حدودا 45 تا 50 درصد بزرگتر از اندازه خود در سال 2014 است.

انتظار می‌رود اپل سه مدل آیفون جدید در سال جاری عرضه کند، از جمله آیفون 8 که دوباره طراحی شده مانند آیفون 7s و 7s Plus. دارندگان آیفون 6 که گوشی‌های خود را به مدل‌های اخیر از جمله 6s و آیفون 7 به‌روزرسانی نکرده‌اند ممکن است تمایل بیشتری برای تغییر به گوشی‌های خود به آیفون 8 داشته باشند.

آیفون8  احتمالا دارای یک صفحه نمایشOLED، طراحی صفحه نمایش تمام‌قد با دکمه خانه تعبیه‌شده در زیر صفحه نمایش و غلافی شیشه‌ای که امکان شارژ بی‌سیم را فراهم کند، خواهد بود.

برچسب ها
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط بیشتر
دکه مطبوعات
  • هومکس
آخرین بروزرسانی ۲ سال پیش
آرشیو