مدیران خودرو

معاون قوه قضاییه: با خرید هر کالاهای ایرانی، یک نفر ازبیکاری نجات می یابد

عصر کالا- معاون فرهنگی قوه قضائیه گفت: با خرید هر کالای ایرانی دست کم یک نفر از بیکاری نجات می یابد و این بهترین خدمت به مردم خودمان است.

معاون قوه قضاییه: با خرید هر کالاهای ایرانی، یک نفر ازبیکاری نجات می یابد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۸:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری عصر کالا به نقل از ایرنا؛حجت الاسلام و المسلمین هادی صادقی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی ایرنا، درباره خرید کالاهای ایرانی با توجه به نزدیک بودن عید نوروز افزود: وقتی کالای خارجی می خریم درحقیقت به خارجی ها و اقتصاد آنان خدمت کرده ایم.
  معاون فرهنگی قوه قضائیه با به فال نیک گرفتن اقدام رسانه ها نسبت به کار کردن روی این موضوع به ویژه اقدام خبرگزاری ایرنا در تشکیل کمپینی به همین منظور، اظهار کرد: هر چه رسانه ها بیشتر روی این بحث کار کنند ، نتیجه اش این می شود که مردم روز به روز توجه بیشتری به خرید کالاهای ایرانی پیدا می کنند.
  وی اضافه کرد: خودم احساس می کنم خرید کالادر خانواده و اطرافیانم با گذشته بسیار فرق کرده است و گرایش بیشتری را به سمت خرید کالاهای ایرانی می بینم ؛ برای همین از شما رسانه ها می خواهم قدر خود را بدانید.
  صادقی خطاب به رسانه ها خاطرنشان کرد: بدانید مسئولیت شما در این عرصه سنگین است و باید روی این موضوع به شیوه های مختلف و فراوان کار کنید.
  معاون فرهنگی قوه قضائیه تصریح کرد: رسانه ها باید برای مردم ملموس کنند که هم کالای ایرانی از کیفیت خوبی برخوردار است و هم این که اگر مردم این کالاها را خریداری کنند چه آثار و برکاتی بر کل کشور دارد و آثارش به طور غیرمستقیم به خودشان هم می رسد.
  وی یادآور شد: هر چه رسانه ها بیشتر به این موضوع بپردازند بازتاب بهتر و بیشتری خواهد داشت.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   دکه مطبوعات
   • هومکس
   آخرین بروزرسانی ۳ سال پیش
   آرشیو