مدیران خودرو

ارتقای کیفیت بسترساز حمایت از کالای ایرانی است

عصر کالا-سرپرست فرمانداری عجب شیر گفت: ارتقای کیفیت کالای تولید داخل و فرهنگ سازی، بستر حمایت از کالای ایرانی را در بین مردم فراهم می کند.

ارتقای کیفیت بسترساز حمایت از کالای ایرانی است
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از ایرنا، عادل اصغرپور روز پنجشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهرستان با اشاره به نامگذاری سالجاری از سوی رهبر معظم انقلاب و حمایت از کالای ایرانی اظهار کرد: حمایت از کالای ایرانی در واقع پشتیبانی از تولید ملی است و موجب رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال می شود.
  وی با بیان اینکه محور فعالیت های دولت در سالجاری برنامه ریزی و حمایت از خرید کالای ایرانی است، گفت: مدیران برای تقویت تولید داخلی و اشتغال وارد میدان عمل شوند.
  وی اظهار کرد: هرچه از تولیدات داخلی حمایت کنیم زمینه رشد اقتصادی را فراهم کرده ایم زیرا این توانمندی و توانایی درکشور ما وجود دارد که تولید کننده بهترین و با کیفیت ترین کالا را تولید کنند و میزان وابستگی اقتصادی به سایر کشورها کاهش یابد.
  اصغرپور یادآور شد: همکاری بخش خصوصی و آحاد مردم در کنار برنامه های دولت برای عملی کردن شعار سال تعیین کننده است و باید زمینه مشارکت آنها توسط مسئولان فراهم شود.
  وی خاطرنشان کرد: آحاد جامعه و مسئولان موظف به حمایت از کالای ایرانی هستند و ارکان مختلف دولت باید فرمایشات رهبر معظم انقلاب را سرلوحه قرار دهند و شعار سال را عملی کنند.
  وی افزود: تولید کنندگان داخلی نیز در این زمینه وظیفه مهمی دارند و باید با بالا بردن کیفیت ساخت کالاهای تولیدی خود و ارائه تعهدات و ضمانت های فنی لازم، زمینه گرایش مردم به سمت خریدهای کالاهای تولید داخل را فراهم کنند.
  وی گفت: مردم نیز باید از خرید کالاهای خارجی که مشابه آن در داخل تولید می شود، خودداری کرده و از مصرف کالای ایرانی استقبال کنند چرا که خرید این کالاها به افزایش تولید و ایجاد اشتغال در جامعه کمک می کند.
  شهرستان عجب شیر با 738 کیلومترمربع و حدود 71 هزار نفر جمعیت در98 کیلومتری جنوب غربی تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع شده است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر