به همت پژوهشگاه نیرو برگزار می‌شود؛

نخستین نمایشگاه بین‌المللی محصولات و خدمات هوشمند

عصر کالا- نخستین نمایشگاه بین‌المللی محصولات و خدمات هوشمند (ISE ۲۰۱۷) از ۲۲ تا ۲۵ تیرماه امسال به همت مرکز توسعه فناوری شبکه هوشمند پژوهشگاه نیرو در محل دائمی نمایشگاه تخصصی شهرداری تهران برگزار می‌شود.

نخستین نمایشگاه بین‌المللی محصولات و خدمات هوشمند
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از ایسنا، نخستین نمایشگاه ایران اسمارت با هدف اعتباربخشی بنگاه‌های اقتصادی و بازرگانان و شرکت‌های خصوصی، گسترش فرصت‌های کسب‌وکار شرکت‌های داخلی به‌ویژه شرکت‌های صاحب نام و تکنولوژی داخلی، گسترش بازار و بهبود فروش شرکت‌های داخلی، ایجاد بستر گسترش بازار جهت تمام شرکت‌های هوشمندسازی در زمینه‌های انرژی آب، برق، ساختمان، کشاورزی، آبیاری و ایجاد بستری مناسب جهت بلوغ و به عرصه‌گذاردن طرح‌های پژوهشی و تحقیقاتی در تعامل با سرمایه‌گذاران ذی‌صلاح جهت به تولید رساندن طرح‌های مذکور و حمایت از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی برگزار خواهد شد.

  این نمایشگاه با حضور شرکتهای داخلی و چندین شرکت‌ خارجی فعال در حوزه هوشمندسازی از کشورهای کره، آلمان، سوئد، سوئیس، دانمارک، چین، مالزی، آسیای مرکزی و آسیای دور برگزار می‌شود و فرصت خوبی برای انتقال دانش و تبادل اطلاعات در این زمینه خواهد بود.

  شناسایی شرکت‌های توانمند داخلی در بخش هوشمندسازی و تجمیع آنها در یک شبکه واحد و ایجاد بستر ارتباطی بین این شرکت‌ها از اهداف این نمایشگاه است. در این نمایشگاه بسیاری از شرکت‌ها و هسته‌های فناور و نیز شرکت‌های دانش‌بنیان که در حوزه شبکه هوشمند انتقال، توزیع، اینترنت اشیا (IOT)، هوشمندسازی ساختمان، حمل‌ونقل و به طور کلی شهر هوشمند فعال هستند، گرد هم آمده و به تبادل دانش و اطلاعات خواهند پرداخت.

  بر اساس اعلام روابط عمومی پژوهشگاه نیرو، از فعالیت‌های جنبی این نمایشگاه، برگزاری همایش مدیریتی با عنوان «فروش و مذاکرات هوشمند» در راستای ایجاد بازار و تعامل و هم‌نشینی مدیران داخلی و خارجی و بازرگانان و نمایندگان نهادها و ارگان‌های دولتی است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر