سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صمت:

لوازم خانگی پر مصرف با نرخ اقتصادی در اختیار اقشار هدف قرار می‌گیرد

ارایه ۳۵ هزار بسته لوازم خانگی شامل ۵ قلم کالا در قالب بسته حمایتی به مزدوجین جوان از مردادماه

عصر کالا- سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صمت و دبیر و سخنگوی ستاد تنظیم بازار در حاشیه چهارمین نشست شورای نظارت و رصد بازار اعلام کرد: بنا بر تاکیدات سرپرست وزارت صمت مبنی بر ضرورت حمایت از زوج های جوان در قالب عرضه بدون واسطه اقلام اصلی لوازم خانگی با قیمت مناسب، ستاد تنظیم بازار تصمیم گرفت با همکاری تولیدکنندگان توانمند صنعت لوازم خانگی کشور، ۵ قلم لوازم خانگی پر مصرف با برند مشخص و با نرخ اقتصادی را در قالب بسته حمایتی در اختیار مزدوجین جوان کشورمان که تحت حمایت سازمان‌هایی مثل بهزیستی، کمیته امداد، بازنشستگی کشور و...، هستند، قرار گیرد.

لوازم خانگی پر مصرف با نرخ اقتصادی در اختیار اقشار هدف قرار می‌گیرد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۳۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از شاتا، محمدرضا کلامی با بیان این مطلب، افزود: مصوب شد فهرست افراد مشمول با ترتیبات تعیین شده به این وزارتخانه ارائه تا در قالب تفاهم نامه موجود با شرکتهای تولید لوازم خانگی اقلام مورد نیاز افراد تامین شود و در این خصوص با کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی کشور مکاتباتی داشته ایم.

  وی اضافه کرد: مزدوجین مشمول این طرح یا خود و یا خانواده آنها باید تحت پوشش این دو نهاد باشند و این مزدوجین متناسب با تاریخ ازدواجشان برای دریافت لوازم خانگی باید معرفی شوند.

  سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صمت یادآوری کرد: مزدوجین با مراجعه به یک سامانه کالای مورد نظر خود را مشاهده می نمایند و در برخی استان‌ها نیز برای مشاهده و انتخاب حضوری نمایشگاهی برپا می‌‎کنیم.

  ارایه 35 هزار بسته لوازم خانگی شامل 5 قلم کالا به مشمولین طرح از مردادماه

  کلامی ادامه داد: فردا در این خصوص نشست خبری نیز داریم و یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لوازم خانگی که قراردادش برای این طرح نهایی شده است از مردادماه عرضه خود را آغاز خواهد کرد.

  وی گفت: در مردادماه 35 هزار بسته شامل 5 قلم کالای اساسی (تلویزیون، اجاق گاز، ماشین لباسشویی، جاروبرقی و یخچال) با قیمت مناسب( حدود 9 میلیون تومان) در اختیاز مزدوجین قرار خواهد گرفت و باتوجه به اینکه قیمت این کالاها معیشتی است باید کدملی و آدرس پستی مزدوج در زمان نصب با اطلاعات ثبت نامی تطابق داشته باشد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر