آغاز به کار بیستمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی

عصر کالا- بیستمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم‌خانگی با رعایت کامل دستور العمل‌های بهداشتی و بدون حضور خارجی‌ها و بازدیدکنندگان مردمی برگزار می‌شود.

آغاز به کار بیستمین نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی
نسخه قابل چاپ
جمعه ۰۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان، بیستمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم‌خانگی با رعایت کامل دستور العملهای بهداشتی و بدون حضور خارجی‌ها و بازدیدکنندگان مردمی برگزار می‌شود.

  این نمایشگاه چهار روزه با شعار «درخشش تولید در کشاکش تحریم»، پس از انجام هماهنگی‌های لازم با ستاد ملی مقابله با کرونا، با رعایت کامل دستور العمل های بهداشتی در متراژ 16 هزار مترمربع و با حضور 175 واحد تولیدی داخلی، بدون حضور خارجی‌ها برگزار می‌شود.

  بیستمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم‌خانگی با حضور بازدیدکنندگانی از صنایع و واحد‌های صنعتی تا دوشنبه (هشتم دی‌ماه) ادامه خواهد یافت. این نمایشگاه، با توجه به متراژ و حضور واحدها، بزرگترین نمایشگاه برگزار شده از ابتدای امسال تاکنون محسوب می‌شود.

  با هماهنگی شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران، همزمان با برگزاری فیزیکی این نمایشگاه، نمایشگاه مجازی برای واحد‌هایی که موفق به حضور نشدند و سایر افراد فراهم شده است، همچنین مقرر شده طی چهار روز برگزاری نمایشگاه، وبیناری با حضور مسئولان و تولیدکنندگان و صنعتگران برگزار شود.

  با استقرار تونل‌های ضدعفونی در ورودی سالن‌ها، حضور تیم‌های پزشکی و اورژانس، تهیه و تامین مواد ضدعفونی‌کننده، الزام به ماسک زدن افراد و همچنین رعایت کامل دستور العمل های بهداشتی در زمان غرفه‌سازی، این نمایشگاه با رعایت کامل دستور العمل های بهداشتی مدنظر ستاد ملی مقابله با کرونا برگزار شده و ناظران برای مدیریت کنترل‌شده تعداد بازدیدکنندگان در هر لحظه حضور دارند.

  سعید شیرکوند معاون هماهنگی امور اقتصادی و زیربنایی معاون اول رییس‌جمهوری، زمانی مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران و عبدالله هندیانی معاون پیشگیری ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از جمله مسوولان حاضر در مراسم افتتاحیه بودند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر