یخچال هوشمندی که خانه را کنترل می کند

عصر کالا- شرکت سامسونگ از عرضه یخچال هوشمند تازه ای در سال ۲۰۱۸ خبر داده که فامیلی هاب اسمارت نام دارد و با استفاده از دستیار صوتی هوشمند بیکسبای می تواند منازل را کنترل و مدیریت کند.

یخچال هوشمندی که خانه را کنترل می کند
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از فارس، یخچال یادشده مجهز به بلندگو نیز هست تا بتواند با کاربران ارتباط برقرار کند. این یخچال را می توان به طیف گسترده ای از لوازم منزل متصل کرد و از این طریق یک مجموعه کنترل و مدیریتی هوشمند به وجود آورد. از جمله ابزار و لوازم کنترل با استفاده از این یخچال می توان به لامپ ها و چراغ ها، ترموستات، دوربین های کنترل خانگی و غیره اشاره کرد.

  این یخچال مجهز به یک نمایشگر نیز هست که با استفاده از آن می توان ترموستات خانه و دیگر ابزار خانگی را هم کنترل کرد. یک دوربین نیز در درون این یخچال نصب شده که برای مشاهده فضای درون یخچال قابل استفاده است. بعد از مشاهده درون یخچال کاربر می تواند آنچه را که نیاز دارد از طریق گوشی هوشمند خود برای دریافت در منزل سفارش دهد.

  این یخچال قادر به دریافت فرامین صوتی نیز هست و حتی می تواند صدای کاربران مختلف را از یکدیگر تشخیص دهد و با استفاده از هوش مصنوعی خود نیازهای آنها را بهتر تشخیص دهد. پخش محتوای مختلف از طریق بلندگو از دیگر امکانات این یخچال است. قیمت و زمان دقیق عرضه این یخچال مشخص نیست.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر