خرید لوازم خانگی در اولویت های آخر مردم در شب عید است

عصر کالا- دبیر انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان لوازم خانگی کوچک گفت: شب عید خرید لوازم خانگی در اولویت های آخر مردم قرار دارد و تولیدکنندگان ما در هیچ یک از نمایشگاه های بهاره شرکت نمی کنند.

خرید لوازم خانگی در اولویت های آخر مردم در شب عید است
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از ال کا ایران، دبیر انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان لوازم خانگی کوچک درخصوص کالای شب عید و سیاست تنظیم بازار، اظهار کرد: برای شب عید خرید لوازم خانگی در اولویت های آخر مردم قرار دارد و تولیدکنندگان ما در هیچ یک از نمایشگاه های بهاره شرکت نمی کنند، زیرا در فروشگاه به میزان زیاد کالاهای لوازم خانگی با کیفیت موجود است.

  ابوالقاسم شانه ساز در خصوص وضعیت تولید داخلی در حوزه لوازم خانگی کوچک گفت: ظرفیت تولید ما به اندازه 6 برابر نیاز کشور است و خوشبختانه کالاهای ما از نظر کیفی نیز مناسب است، اما به میزان زیادی هم در بازار کالاهای قاچاق موجود است.

  دبیر انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان لوازم خانگی کوچک بیان کرد: کیفیت کالاهای ایرانی در لوازم خانگی کوچک با برندهای خوب خارجی برابری می کند و نیازی نیست که مردم جامعه پولشان را صرف خرید کالاهای خارجی کنند به خصوص اینکه ما شبکه های گسترده خدمات پس از فروش نیز داریم.

  شانه ساز تصریح کرد: در حال حاضر حدود 60 درصد بازار لوازم خانگی کوچک در دست تولیدکنندگان داخلی و 40 درصد آن در محاصره لوازم خارجی قرار دارد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر