ساعت هوشمند جدید شیائومی ماهانه به ۲ بار شارژ نیاز دارد

عصر کالا- شرکت شیائومی می گوید ساعت هوشمند جدید و فوق سبک این شرکت فقط به ماهی دو بار شارژ نیاز دارد.

ساعت هوشمند جدید شیائومی ماهانه به ۲ بار شارژ نیاز دارد
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از ایسنا، شرکت چینی "شیائومی"(Xiaomi) که شاید بتوان گفت تبدیل به یکی از غول‌های فناوری در دنیا شده است، به تازگی از چندین گوشی هوشمند جدید و یک ساعت هوشمند جدید به نام "Mi Watch" رونمایی کرده است که شاید دومی کمی جالب‌تر باشد.

  قیمت این ساعت هوشمند نصف اپل واچ نیست، اما حداقل از نظر زیبایی ظاهری نزدیک به خانواده پوشیدنی‌های گوگل است.

  به گفته شیائومی، این دستگاه جدید تنها به دو بار شارژ در هر ماه نیاز دارد و دارای 117 حالت و تمرین مختلف برای رسیدن به تناسب اندام است.

  شیائومی به سیستم عامل این ساعت هوشمند اشاره نکرده است، اما گفته است که هم با آیفون‌ها(با iOS 10 به بعد) و هم با دستگاه‌های اندرویدی(با اندروید نسخه 4.4 و بالاتر) سازگار است.

  به رغم عدم وجود سیستم عامل اصلی و مخصوص پوشیدنی‌ها، طبق گفته شیائومی، هنوز هم ردیابی‌های بهداشتی زیادی از جمله ردیابی ضربان قلب، نظارت بر سطح اکسیژن خون و همچنین ویژگی‌های ردیابی خواب و استرس در آن تعبیه شده است.

  صفحه نمایش "Mi Watch" می‌تواند به 450 نیت روشنایی برسد و وزن ساعت نیز 32 گرم است که بسیار کم و سبک است. برای مقایسه می‌توان گفت که اپل واچ 36 گرم وزن دارد.

  اما بزرگترین تعجب در مورد این ساعت هوشمند جدید، قیمت آن است که تقریباً 116 دلار قیمت گذاری شده است. در واقع این قیمت نباید خیلی تعجب آور باشد، چرا که شیائومی مدتی است دستگاه‌های پوشیدنی ارزان قیمت می‌سازد و ساخت دستگاه‌های ارزان قیمت را می‌توان سیاست اصلی این شرکت نام برد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر