پیش نمایش جدید ویندوز ۱۰ با حل سه آسیب‌پذیری مهم

عصر کالا- مایکروسافت دیروز نسخه پیش نمایش جدیدی از ویندوز ۱۰ را برای استفاده در رایانه‌های شخصی عرضه کرد که در آن سه آسیب‌پذیری برطرف شده است.

پیش نمایش جدید ویندوز ۱۰ با حل سه آسیب‌پذیری مهم
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از فارس، تا به حال کمتر سابقه داشته که در جریان به روزرسانی های سیستم عامل ویندوز تعداد حفره های برطرف شده تابدین حد محدود باشند.

  مایکروسافت هم اکنون در حال نهایی کردن نسخه جدید ویندوز 10 موسوم به Windows 10 Fall Creators است که انتظار می رود 17 اکتبر در دسترس کاربران قرار بگیرد. همچنین بعد از عرضه این نسخه به روزشده نسخه دیگری از ویندوز 10 نیز آماده شود.

  ویندوز 10 بر خلاف ویندوزهای قبلی به گونه ای طراحی شده که به روزرسانی آن تنها برای برطرف کردن حفره های امنیتی صورت نمی گیرد، بلکه امکان افزودن قابلیت های تازه هم به آن وجود دارد. تا به حال مایکروسافت سه به روزرسانی عمده برای ویندوز 10 عرضه کرده که عبارتند از November Update،  Anniversary Update و Creators Update.

  در نسخه جدید ویندوز 10 هنوز امکان نصب بسته های زبانی تازه وجود ندارد و لذا برخی کارشناسان می گویند احتمال یک به روزرسانی دیگر برای ویندوز یادشده در پاییز وجود دارد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر