چه تعداد دستگاه در جهان به ویندوز ۱۰ مجهز شده است؟

عصر کالا- مایکروسافت به‌تازگی اعلام کرده است که تعداد دستگاه‌های مبتنی بر سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ به ۸۲۵ میلیون دستگاه در جهان رسیده است.

چه تعداد دستگاه در جهان به ویندوز ۱۰ مجهز شده است؟
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرکالا» به نقل از ایسنا، مایکروسافت به عنوان شرکت توسعه‌دهنده سیستم‌عامل ویندوز به تازگی اعلام کرده است که تعداد دستگاه‌های مبتنی بر ویندوز 10 در تازه‌ترین آمارهای منتشر شده به بیش از 825 میلیون دستگاه رسیده است و این بدون شک خبر خوب و خوشایندی برای این غول تکنولوژی آمریکایی به شمار خواهد آمد.

  ویندوز 10 یکی از آن نسخه‌های به‌روزرسانی شده محبوب و پرطرفداری بود که خیلی زود توسط کاربران رایانه‌های ویندوزی مورد استقبال قرار گرفت و کاربران زیادی نیز در جهان به دانلود و نصب آن پرداختند. البته هنوز راه زیادی برای رسیدن به محبوبیت ویندوز 7 در پیش دارد.

  بر اساس گزارش وب سایت تک رادار، آمارهای ماه مارس سال جاری میلادی نشان می‌داد که تعداد دستگاه‌های فعال مبتنی بر ویندوز 10 از مرز 800 میلیون نیز عبور کرده است که در مقایسه با سپتامبر گذشته با یک رشد و افزایش قابل توجه به میزان 700 میلیون دستگاه روبرو بوده است اما حالا مایکروسافت با انتشار گزارشی در ماه مه سال 2019 میلادی اعلام کرده است که تعداد رایانه و دستگاه‌های مبتنی بر ویندوز 10، 825 میلیون دستگاه برآورد شده است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر