بروزرسانی جدید ویندوز ۱۰ منتشر شد

عصر کالا- مایکروسافت امروز بروزرسانی جدید سیستم عامل محبوب خود، ویندوز ۱۰ را برای کاربران منتشر کرد.

بروزرسانی جدید ویندوز ۱۰ منتشر شد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از باشگاه خبرنگاران، ویندوز 10 یکی از موفق‌ترین سیستم‌عامل‌هایی بود که مایکروسافت منتشر کرد. در این ویندوز بیشتر نقص‌های نسخه‌های پیشین رفع شده و کاربر می‌تواند تجربه بهتری هنگام کار کردن با رایانه خود داشته باشد. اکنون خبر خوبی برای طرفداران و کاربران این سیستم عامل منتشر شده است. مایکروسافت امروز در حال عرضه بروزرسانی 10 مه 2019 برای همه است.

  اگر برای شما سوال پیش آمده است که این بروزرسانی شامل چه چیز‌هایی است باید به شما بگوییم که پس از ارتقای ویندوز 10 یک تم روشن جدید مخصوص سیستم عامل، پشتیبانی از Kaomoji (شکلک‌های محبوب ژاپنی که با کاراکتر‌های صفحه کلید ساخته می‌شوند)، قابلیت SandBox (برای بررسی فایل‌های exe ناشناس) به سیستم عامل شما اضافه می‌شود. همچنین دستیار صوتی Cortana از جستجوی ویندوز جدا شده و به طور مستقل کار می‌کند.

  مایکروسافت ماه پیش نسخه بتای این بروزرسانی را برای تستر‌ها فرستاد و با این کار جلوی بسیاری از مشکلات بالقوه را گرفت. زیرا کار تسترها نیز همین است. آن‌ها با بررسی و کار کردن با این ویندوز مشکلات آن را پیدا کرده و به مایکروسافت اطلاع می‌دهد. به این شکل مشکلات بروزرسانی جدید پیش از عرضه رسمی و گسترده آن رفع خواهد شد. امروز روزی است که پس از آزمایش‌های زیاد این بروزرسانی به طور رسمی عرضه می‌شود.

  می‌توانید برای دریافت این بروزرسانی به بخش تنظیمات رفته و از آن جا روی گزینه بروزرسانی و امنیت ضربه بزنید. پس از آن نیز گزینه بروزرسانی ویندوز و در آخر بررسی بروزرسانی را انتخاب کنید. با انجام این روش سیستم عامل رایانه شما ارتقا پیدا می‌کند.

  Settings > Update & Security > Windows Update and checking for updates

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر