مدیران خودرو

گوگل پیکسل ۲ احتمالاً از بدنه حساس به فشار بهره خواهد برد

عصر کالا- با توجه به اطلاعات موجود، می توان تقریباً با اطمینان گفت که گوگل پیکسل ۲ توسط HTC تولید خواهد شد؛

گوگل پیکسل ۲ احتمالاً از بدنه حساس به فشار بهره خواهد برد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از دیجیاتو، علاوه بر همکاری های اخیر این دو کمپانی و انتشار برخی شایعات مبنی بر خریداری سهام HTC توسط گوگل، حال خبر می رسد شرکت ساکن مانتین ویو می خواهد از ویژگی حساسیت بدنه HTC در موبایل بعدی خود استفاده کند.

  همان طور که می دانید، شرکت تایوانی در آخرین پرچمدار خود «U11» از ویژگی جدیدی تحت عنوان «Edge Sense» بهره برده که به کاربر اجازه می دهد با فشار دادن بدنه، بعضی فرمان ها را در رابط کاربری دستگاه اجرا کند.

  البته برخی از افراد معتقدند ویژگی جدید چندان کاربردی نبوده و بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد؛ با این حال به نظر می رسد گوگل از عملکرد Edge Sense راضی بوده و از هماهنگی آن با بسیاری از اپلیکیشن های خود خبر می دهد.

  علاقه گوگل به نوآوری HTC تا جایی پیش رفته که بنا بر کدهای موجود در جدیدترین نسخه بتای نرم افزار Google App در اندروید (که به تازگی توسط توسعه دهندگان مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته)، به نظر می رسد قرار است قابلیت Edge Sense در پیکسل های بعدی به کار گرفته شود. در یکی از خطوط کدهای برنامه مورد بحث آمده:

  برای تغییر تنظیمات مربوط به ژست فشار، به بخش تنظیمات «Active Edge» تلفن خود بروید.

  گفتنی است پیکسل 2 و پیکسل 2 پلاس در تاریخ 12 مهر به صورت رسمی رونمایی خواهند شد و باید دید که آیا فناوری مورد بحث فقط در پیکسل 2 (ساخت HTC) به کار گرفته می شود، یا به پیکسل 2 پلاس (احتمالاً ساخت ال جی) نیز راه خواهد یافت.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  دکه مطبوعات
  • هومکس
  آخرین بروزرسانی ۴ سال پیش
  آرشیو