هوآوی به دنبال ساخت منشی هوشمند برای گوشی‌های‌اش است

عصر کالا- شرکت‌های بزرگ حوزه‌ی تکنولوژی، هر کدام سعی کرده‌اند تا برای خودشان یک منشی هوشمند داشته باشند. اپل برای خودش Siri را دارد، مایکروسافت Cortana را در دستگاه‌های‌اش چپانده، گوگل منشی هوشمندی به اسم Google Assistant دارد و حتی آمازون هم با منشی هوشمندی به اسم Alexa وارد این حوزه شده است.

هوآوی به دنبال ساخت منشی هوشمند برای گوشی‌های‌اش است
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرکالا» به نقل از دیجی کالا، شنیده‌ایم که سامسونگ می‌خواهد یک منشی هوشمند به اسم Bixby برای گوشی‌های‌اش بسازد و در خبری جدید، از ساخت یک منشی هوشمند توسط شرکت هوآوی شنیده‌ایم.

  طبق اطلاعاتی که خبرگزاری Bloomberg منتشر کرده است، هوآوی می‌خواهد برای خودش یک منشی هوشمند بسازد. این گزارش جدید می‌گوید که هوآوی بیش از 100 متخصص را استخدام کرده است که مشغول ساخت یک منشی هوشمند برای این شرکت هستند.

  شنیده بودیم که هوآوی می‌خواهد با همکاری آمازون، منشی هوشمند Alexa را در گوشی‌های خودش قرار دهد. این احتمال وجود دارد که هوآوی برای اینکه از رقبای خودش عقب نیافتد، فعلا به استفاده از منشی هوشمند آمازون روی بیاورد. البته این امکان هم وجود دارد که هوآوی منشی هوشمند خودش را فقط برای بازار چین بسازد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر