شرایط پخش زنده ۴k از طریق اپلیکیشن آمازون در Xbox One S فراهم شد

عصر کالا- با وجود این که اکس باکس وان اس قابلیت اجرای بازی ها با کیفیت ۴k را ندارد اما، کاربران می‌توانند با استفاده از آن فایل های ویدئویی را با کیفیت ۴k تماشا کنند.

شرایط پخش زنده ۴k از طریق اپلیکیشن آمازون در Xbox One S فراهم شد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از گیم فا، در بروز رسانی اخیر اپلیکیشن آمازون اکس باکس قابلیت پخش زنده با کیفیت 4k را محیا کرده است و کاربران اپلیکیشن ویدئو آمازون از هم اکنون می‌توانند ویدئو ها را با این کیفیت تماشا کنند. مایکروسافت نیز این موضوع را به طور رسمی اعلام کرد و خبر از بروز رسانی اپلیکیشن آمازون جهت پخش 4k داد. شایان ذکر است که همان طور که در بالا اعلام شده این قابلیت مربوط به اکس باکس وان اس است چرا که اکس باکس وان از پخش 4k پشتیبانی نمی‌کند.

  البته که تمامی محتوای موجود در این اپلیکیشن قابل پخش با کیفیت 4k نیست و تنها بخشی از عناوین دارای نسخه‌ی 4k هستند. از جمله این عناوین می‌توانند به برنامه هایی با تهیه کنندگی خود آمازون چون The Grand Tour و ‌Bosch و دیگر برنامه های این چنینی اشاره کرد. اپلیکیشن آمازون پس از Hulu و Netflix سوم برنامه‌ی پخش ویدئوی بر روی اکس باکس وان اس است که قابلیت پخش 4k دارد. اپلیکیشن آمازون به کاربرانی که تازه ثبت نام کنند 30 روز حساب کاربری رایگان هدیه می‌دهد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر