جذب ۵۰ درصد از کاربران آیفون به نسخه جدید iOS!

عصر کالا-به نظر می‌رسد با اینکه باگ‌های متعددی در جدیدترین نسخه از سیستم عامل آی‌اواس (iOS ۱۳) وجود دارد، بیش از ۵۰ درصد از کاربران آن را بر روی گوشی‌های خود دریافت و نصب کرده‌اند.

جذب ۵۰ درصد از کاربران آیفون به نسخه جدید iOS!
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از ایسنا، آمارهای منتشر شده نشان می‌دهد با اینکه باگ و آسیب‌پذیری‌های متعددی در جدیدترین نسخه از سیستم عامل آی‌اواس کشف و اعلام شده است، بالغ بر نیمی از کاربران iOS 13 را بر روی گوشی‌های آیفون و تبلت‌های آیپد خود دریافت و نصب کرده‌اند. 

  با اینکه مدت زمان زیادی از انتشار به روزرسانی iOS 13 نمی‌گذرد، تعداد زیادی از متخصصان و کارشناسان فعال در حوزه فناوری باگ و آسیب‌پذیری‌های متعددی را در آن پیدا و اعلام کردند تا علاوه بر اطلاع رسانی به کاربران، از شرکت توسعه دهنده یعنی اپل نیز درخواست کنند که هر چه زودتر با ارائه یک به روزرسانی، تمامی حفره‌های امنیتی و مشکلات مربوطه را برطرف کند. به همین سبب از زمان انتشار آخرین نسخه از آی‌اواس، اپل تاکنون چندین به روزرسانی منتشر کرده است.

  با این وجود، آمار و گزارش‌های منتشر شده از سوی اپل که در وب سایت macOS نیز آمده است، نشان می‌دهد که تنها 26 روز بعد از انتشار این آپدیت، بالغ بر 50 درصد از کاربران آیفون آن را دانلود و نصب کرده‌اند.

  همچنین در جای دیگر این گزارش آمده است از کل گوشی‌های آیفون متصل به اپ استور، 41 درصد از کاربران درحال استفاده از iOS 12 بوده و تنها 9 درصد از کاربران همچنان تمایل به استفاده از نسخه های قبلی و قدیمی این سیستم عامل دارند. این بدان معناست که بر روی 38 درصد از آیفون‌های تولید شده از چهار سال پیش به بعد، سیستم عامل iOS 12 نصب شده و تنها 7 درصد از کاربران آیفون تمایلی به آپدیت کردن سیستم عامل دستگاه خود نداشته‌اند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر