تکنولوژی هندزفری بی سیم چیست؟

عصر کالا- هدفون‌های وایرلس یا به اصطلاح ایرباد گجت تکنولوژی نسبتا جدیدی است که جایگزین هندزفری‌های رایج در بازار شده است.

تکنولوژی هندزفری بی سیم چیست؟
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از میزان، هدفون‌های وایرلس یا به اصطلاح ایرباد گجت تکنولوژی نسبتا جدیدی است که جایگزین هندزفری‌های رایج در بازار شده است.

  محصولی که با تکنولوژی بلوتوث به گوشی تلفن همراه وصل می‌شود تا امکان گوش کردن به موسیقی یا صحبت با تلفن را آسان‌تر فراهم کند و صاحبان خود را از مشکلات رایج در هدفون‌ها مانند قطعی در سیم یا گره خوردم سیم آن‌ها رها می‌کند.

  شارژ این دستگاه‌ها به این صورت است که به همراه دو گوشی هدفون یک کیف مغناطیسی تعبیه شده که از آن به منظور شارژ و نگه داری از هدفون‌ها در اوقاتی که استفاده نمی‌شود، کاربرد دارد.

  همچنین این کیف دارای یک باتری اختصاصی نیز هست که از باتری‌های موجود در هدفون‌ها متفاوت بوده که امکان شارژ هدفون‌ها را در مکان‌های مختلف فراهم می‌کند.

  میزان ظرفیت باتری‌ها با توجه به مدل متفاوت‌تر هستند به گونه‌ای که از حدود 60 میلی آمپر ساعت تا 250 میلی آمپر نیز به بازار عرضه شده تا با یک بار شارژ شدن امکان استفاده از 5 تا بیش از 10 ساعت با توجه به مدل آن فراهم است.

  مدل‌های جدید ایرباد‌های عرضه شده به بازار قابلیت اتصال به ساعت‌های هوشمند و یا دستبند‌های هوشمند را دارند که این موضوع کاربرد این گجت‌ها را دو چندان می‌کند.

  در نسل‌های جدید این گجت‌ها از رابط لمسی در کنار تشخیص قرارگرفتن در گوش استفاده شده که استفاده از آن را آسان‌تر از گذشته کرده است.

  گفتنی است ایرباد جدید در رنگ‌های مختلف به بازار عرضه شده است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر