گلدمن ساکس پیش بینی کرد؛

شکوفایی بازار تلفن‌های نسل پنجم

عصر کالا- طبق پیش‌بینی گلدمن‌ساکس، تکنولوژی نسل پنجم می‌تواند برای بازار تلفن‌های هوشمند، انفجاری باشد. این بانک وال‌استریتی تخمین‌ها و پیش‌بینی‌های خود در مورد بازار ۵ جی را به شدت افزایش داده است.

شکوفایی بازار تلفن‌های نسل پنجم
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۹ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از مهر، طبق پیش‌بینی گلدمن‌ساکس، تکنولوژی 5جی (نسل پنجم) می‌تواند برای بازار تلفن‌های هوشمند، انفجاری باشد. این بانک وال‌استریتی تخمین‌ها و پیش‌بینی‌های خود در مورد بازار 5 جی را به شدت افزایش داده است.

  تحلیل‌گر گلدمن، رود هال، با اشاره به تحقیقات انجام شده بر روی زنجیره‌های تولید گفت: فروش دستگاه‌های 5جی از آن‌چه قبلا پیش‌بینی شده بود، بسیار بیشتر خواهد بود.

  هال گفت: ما پیش‌بینی فروش تلفن‌های هوشمند 5جی در سال 2020 را از 50 میلیون دستگاه به 120 میلیون دستگاه افزایش داده‌ایم، چراکه بررسی‌های زنجیره عرضه نشان می‌دهد که فروش ابزارهای 5جی، به ویژه در چین، بسیار بیشتر  از آن‌چه قبلا پیش‌بینی شده بود، خواهد بود.

  این در حالی است که این تحلیل‌گر تاکید دارد به علت محدودیت‌های ایجاد شده برای هوآوی، توسعه تکنولوژی 5جی در مناطق محدودی از جهان انجام خواهد شد. البته توانایی هوآوی برای ایجاد پایگاه‌های 5جی بدون استفاده از تجهیزات آمریکایی، باعث تقویت فروش گوشی‌های این برند در بازار چین خواهد شد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر