ثبت قیمت تلفن همراه در سامانه ۱۲۴

عصر کالا- مدیر روابط عمومی انجمن واردکنندگان موبایل گفت: قیمت تلفن‌های همراه در سامانه ۱۲۴ ثبت شده است و با وارد کردن شناسه تلفن همراه، قیمت و گارانتی مشخص می‌شود.

ثبت قیمت تلفن همراه در سامانه ۱۲۴
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از میزان، حمیدرضا عالیان با اشاره به نحوه استعلام قیمت تلفن همراه خریداری شده،اظهار کرد: با اجرای طرح افق و تجمیع اطلاعات سامانه جامع تجارت با اطلاعات همتا قیمت تلفن همراه به همراه گارانتی برای خریدار ارسال خواهد شد.

  مدیر روابط عمومی انجمن واردکنندگان موبایل تصریح کرد: پیشنهاد انجمن واردکنندگان موبایل به وزارت صمت برای جلوگیری از گران فروشی این است که با استفاده از اطلاعات سامانه جامع و همتا در زمان خرید تلفن همراه و فعال سازی آن قیمت و گارانتی کالا از سوی شرکت ارسال شود.

  وی ادامه داد: اگر فردی در این بازه زمانی اقدام به خرید گوشی کرده می‌تواند با مراجعه به سازمان بازرسی وزارت صمت و سازمان تعزیرات ضمن ثبت شکایت، اضافه مبلغ به خریدار عودت داده می‌شود، انجام این فرایند در کمتر از 48 ساعت صورت می‌گیرد.

  عالیان بیان کرد: قیمت تلفن‌های همراه در سامانه 124 ثبت شده است و خریداران تلفن همراه با واردکردن شناسه تلفن همراه قیمت و گارانتی مشخص می‌شود.

  مدیر روابط عمومی انجمن واردکنندگان موبایل بیان کرد: ارسال پیامک قیمت تلفن همراه آماده شده است و در مرحله نهایی است.

  عالیان تصریح کرد: تخصیص ارز برای گوشی‌های زیر 300 یورو به واردکنندگان تجاری به صورت قطره چکانی در حال انجام است، اما طی ماه‌های گذشته تخصیص ارز به تلفن‌های همراه بالای 300 یورو صورت نگرفته است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر