ظرفیت باتری خانواده آیفون ۱۲ مشخص شد

عصر کالا- به تازگی اطلاعاتی از سوی منابع مختلف در فضای مجازی منتشر شده است که اعلام می‌کند ظرفیت باتری‌های آیفون کاهش یافته‌اند.

ظرفیت باتری خانواده آیفون ۱۲ مشخص شد
نسخه قابل چاپ
جمعه ۰۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از باشگاه خبرنگاران، حدود ده روز پیش شرکت اپل با برگزاری یک مراسم آنلاین از محصولات جدید خود که شامل خانواده آیفون 12 و هوم پاد مینی بود رونمایی کرد. از همان زمان اخبار متعددی از گوشی آیفون 12 در فضای مجازی منتشر شده است که برخی از آن‌ها به امکانات این گوشی و برخی دیگر به مشخصات سخت افزاری و امتیازات سخت افزار این گوشی مربوط می‌شود. چندی پیش بود که وب سایت AnTuTu نتایج آزمایش روی سخت افزار گوشی آیفون 12 را در فضای مجازی منتشر کرد و اکنون شاهد انتشار خبر دیگری درباره این گوشی و از سوی سازمان TENAA هستیم که اندازه باتری آیفون 12 Pro Max را مشخص می‌کند.

  برترین عضو از خانواده آیفون 12، iPhone 12 Pro Max نام دارد که از ظرفیت باتری 3687 میلی آمپر ساعتی استفاده می‌کند که حدود 282 میلی آمپر ساعت ظرفیت کمتری نسبت به آیفون 11 پرو مکس دارد، این گوشی در سال گذشته رونمایی شد و ظرفیت باتری آن 3969 میلی آمپر ساعت بود.

  ظرفیت باتری گوشی‌های iPhone 12 و iPhone 12 Mini
  ظرفیت سایر اعضای خانواده آیفون 12 نیز از طریق وب سایت Vodafone در فضای مجازی پخش شد که اعلام می‌کرد آیفون 12 و 12 پرو از باتری 2815 میلی آمپر ساعتی و آیفون 12 مینی از باتری 2222 میلی آمپر ساعتی استفاده خواهد کرد. تقریبا تمامی اعضای خانواده آیفون 12 نسبت به سال قبل با کاهش ظرفیت باتری همراه شدند، اما بر اساس ادعای شرکت اپل، ظاهرا چیپست استفاده شده در آن‌ها که A14 Bionic است، مصرف باتری بسیار کمتری نسبت به گذشته دارد و گوشی‌های آیفون 12 زمان بیشتری نسبت به آیفون 11 روشن خواهند ماند.

  با این حال هنوز خانواده آیفون 12 در سراسر جهان عرضه نشده‌اند و کاربران تجربه استفاده خود از این گوشی‌ها را در فضای مجازی منتشر نکرده‌اند؛ برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این گوشی‌ها باید تا زمان عرضه رسمی آن‌ها در سراسر جهان منتظر ماند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر