اطلاعات جدید منتشر شده از گلکسی W۲۰ ۵G یک روز پیش از رونمایی

عصر کالا- به تازگی تصاویر و پوستر‌های تبلیغاتی جدیدی از گلکسی W۲۰ ۵G که قرار است فردا رونمایی شود، منتشر شده است.

اطلاعات جدید منتشر شده از گلکسی W۲۰ ۵G یک روز پیش از رونمایی
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از باشگاه خبرنگاران، گوشی جدید سامسونگ با نام گلکسی W20 5G  فردا در چین رونمایی می‌شود. این دستگاه یک نسخه دیگر از گلکسی فولد 5G  است که تغییرات اندکی در آن دیده شده است.

  چند تصویر و تیزر تبلیغاتی از این دستگاه مدتی قبل از رونمایی رسمی آن منتشر شده است. با استفاده از آن‌ها می‌توانیم جزئیات اندکی از این دستگاه مشاهده کنیم که البته با توجه به این مسئله که W20 5G ظاهر آن چنان جدیدی ندارد، اتفاق خاصی به نظر نمی‌رسد.
  تصاویر و پوسترهای منتشر شده از گلکسی W20 5G

  به تازگی فردی یه ویدئو از لحظه در دست گرفتن این دستگاه در فضای مجازی منتشر کرده است که می‌توان در آن واضح‌ترین تغییرات دستگاه را مشاهده کرد. رنگ پشت این دستگاه سفید است. نزدیک‌ترین رنگی که به این گوشی در گلکسی فولد دیده می‌شود نقره‌ای فضایی است.

  شما همچنین می‌توانید گوشی که در این عکس وجود دارد را در شعبه چینی سایت اعضای سامسونگ مشاهده کنید. در کنار تمام این تصاویر، پوستر تبلیغاتی نیز برای این دستگاه منتشر شده است که برای رویداد فردا است. همانطور که در این پوستر مشخص است گوشی گلکسی W20 5G  به وسیله China Telecom  پشتیبانی می‌شود. این در حالی است که دو اپراتور بزرگ دیگر این کشور نیز از اینترنت همراه نسل پنجم پشتیبانی می‌کنند.

  سامسونگ برای اولین بار گوشی منعطف را به صورت رسمی وارد دنیای فناوری کرد و توانست ساخت گوشی‌های هوشمند را متحول کند. البته نباید فراموش کرد که دستگاه منعطف سامسونگ که برای اولین بار عرضه شد دارای نقص‌های عجیبی بود که اصلا نمی‌توان آن‌ها را نادیده گرفت. این مسئله در کنار تاخیر در عرضه گوشی منعطف سامسونگ باعث شد که عده‌ای به این باور برسند که اکنون زمان مناسبی برای خرید تلفن‌های منعطف نیست زیرا علاوه بر قیمت بالایی که دارند نمی‌توان به کارایی و عملکرد درست آن‌ها تکیه کرد. سامسونگ احتمالا قصد دارد با گلکسی W20 5G این مسئله را تا حدی از ذهن کاربران خود پاک کند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر