چرا آیفون به درد شما نمی خورد؟

عصر کالا- خرید یک تلفن همراه خوب یکی از دغدغه های بسیاری از مردم است. در ادامه به بررسی معایب آیفون به عنوان یکی از پرطرفدارترین گوشی های هوشمند بپردازیم.

چرا آیفون به درد شما نمی خورد؟
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از ایران آنلاین، خرید یک گوشی تلفن همراه شاید یکی از موارد مهمی باشد که بسیاری بابت آن وقت زیادی را در اینترنت و حتی فروشگاه های مختلف می گذرانند و با بسیاری راجع به آن مشورت می کنند. زیر و بم مگاپیکسل و هرتز پردازنده ها و حجم رم را در می آورند و تک تک بررسی ها و نقدها را مطالعه می کنند تا بتوانند بهترین انتخاب را برای گوشی تلفن همراه داشته باشند.

  اگر اهل موسیقی گوش دادن هستید آیفون بدرد شما نمی خورد

  خیلی ساده است، اگر آیفون دارید خوب می دانید که برای گوش دادن به موسیقی های روز و خوب چقدر محدودید. شما در ایران تنها یک راه دارید و باید برای انتقال موسیقی به آیفون آنرا به یک کامپیوتر مشخص متصل کنید و از آن موسیقی ها را آن هم در تعداد مشخص به داخل گوشی کپی کنید!

  نه بلوتوث نه امکان استفاده از ابزار های مانند zapya و نه دانلود! شما هیچ راهی جز اتصال به کامپیوتر (آن هم فقط یک کامپیوتر مشخص که اپل آیدی روی آن ست شده باشد، اتصال به هر کامیپوتر دیگر که اپل آی دی شما روی آن ست نشده امکان فرمت کلی دستگاه را در پی دارد) ندارید.

  تقریبا تمامی راه حل ها موقتی هستند و با بروز رسانی های اپل برای iOS امکان جیلبریک هم یک راه حل موقتی است. بسیاری را می بینیم که با اعمال Sync در برنامه هایی نظیر رادیو جوان خودشان را راضی نگه می دارند، یا به دانلود با تلگرام دل خوش می کنند، اما واقعیتش را بخواهید همان امکان هم در گوشی های اندروید به آسانی موجود است.

  اگر می خواهید مدیریت فایل ها را در اختیار داشته باشید آیفون بدرد شما نمی خورد

  اگر اندرویدی باشید خوب میدانید که با نصب یک برنامه ساده مثل ES Explorer می توانید به انبوهی از امکانات برای مدیریت فایل ها در گوشی موبایلتان دسترسی داشته باشید، فایل ها را جابجا کنید، دسته بندی صحیح برای شاخه های موسیقی و تصاویر در نظر بگیرید و…

  در آیفون شما توانایی هیچگونه کنترلی روی فایل ها ندارید، همه چیز ار قبل برای شما برنامه ریزی شده و هر برنامه می تواند برای خودش فایل هایش را مدیریت کند و تنها امکان ذخیره عکس ها در گالری در اختیار شماست.

  اگر اهل فیلم دیدن با گوشی موبایل هستید آیفون بدرد شما نمی خورد

  همانطور که برای موسیقی گفتم در iOS برای دیدن یک فیلم باید ابتدا در کامپیوترتان فایل اصلی و همینطور زیر نویس را آماده داشته باشید و در قدم بعدی با اتصال آیفون به کامپیوتر و همه دردسر های آیتیونز و یا برنامه های سینک کننده چینی و حتی ifunBox باید فایل های تصویری و زیر نویس  را همنام هم کرده و بعد در برنامه هایی که شاید امکان اجرای زیرنویس را داشته باشند و یا خیر لوود کنید.

  اگر اهل دانلود فایل و یا به روز هستید، آیفون بدرد شما نمی خورد

  اگر آیفونی هستید حتی نمی توانید فکر این کار ها را بکنید. مرورگر در iOS تنها یک مرورگر است، نه مثل دستگاه های اندرویدی که هم با آن آنلاین فیلم می بینیم و هم دانلود هر نوع فایل را به آن می سپاریم.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر