باز شدن درهای قفل شده توسط آیفون جدید

عصر کالا- قرار است با عرضه نسخه جدید سیستم عامل ios کاربران آیفون بتوانند از این گوشی برای باز کردن درب های قفل شده استفاده کنند.

باز شدن درهای قفل شده توسط آیفون جدید
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از میهن صنعت، قرار است با عرضه نسخه جدید سیستم عامل ios کاربران آیفون بتوانند از این گوشی برای باز کردن درب های قفل شده استفاده کنند.

  بدین منظور سیستم عامل آی او اس 12 با فناوری «ان اف سی» سازگار شده و لذا برقراری ارتباط بی سیم میان گوشی و درب های قفل برای بازکردن آنها امکان پذیر است.

  قرار است از سیستم عامل iOS 12 همراه با این فناوری ماه آینده و همزمان با برگزاری کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل رونمایی شود.

  تراشه ان اف سی که در درب های قفل شونده و هوشمند جدید نصب می شود راه را برای استفاده از گوشی های هوشمند به عنوان ابزاری برای خرید آنلاین و غیرلمسی و مدیریت بسیاری از لوازم منزل به طور بی سیم ممکن کرده است.

  اپل قصد دارد از فناوری ان اف سی به طور گسترده استفاده کند تا بتوان از گوشی های آیفون برای انجام اموری همچون خرید بلیط و سفارش بی سیم کالا و غیره استفاده کرد.

  پیش از این استفاده از فناوری بلوتوث برای انجام برخی از این امور ممکن بود، اما فناوری ان اف سی از امنیت، دقت و برد بیشتری در مقایسه با آن برخوردار است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر